کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

سفیدی طبیعی دندان تنها با استفاده از یک ماده‌ی غذایی

در این نوشتار در باره سفیدی طبیعی دندان تنها با استفاده از یک ماده‌ی غذایی بحث می شود.

در دنیای روبه پیشرفت امروز که عصر رقابت است، برای حضور قدرتمند در فضای کسب و کار نیاز به برخی الزامات اساسی و اولیه ورای تخصص کاری، تجارب، سرمایه و … است. مشتریان و مراجعین به کسب و کارتان در بسیاری مواقع از روی ظاهر شما دست به قضاوت‌تان می‌زنند و میزان اعتمادشان شکل می‌گیرد و به باوری درباره‌ی نوع شخصیت و سبک و سیاق کاری و شخصی شما می‌رسند. یکی از موارد مهم و قابل توجه در این راستا تمیزی و سپیدی دندانهاست. بسیاری از افراد تمایلی به استفاده از مواد شیمیایی و مراجعه به متخصصان بهداشت دهان و دندان ندارند اما همواره میل زیادی به سپید کردن دندانهایشان دارند. در این مقاله ما یک راه بسیار آسان و ارزان و بی خطر را به شما آموز می‌دهیم که می‌توانید به این خواسته‌تان دست یابید. با ما همراه باشید

چه چیزی باعث می‌شود سرکه‌ی سیب، برای سفیدی طبیعی دندان خوب باشد؟

سرکه‌ی سیب به عنوان یک متخصص پاک‌سازیِ کامل با فعالیتی بی‌نهایت آرام سرگرم کار است. به‌علاوه این ماده می‌کوشد توازن پی.هاشِ (pH) دندان را در حدِ اسیدی حفظ کند، و از این طریق باعث درخشندگی لب‌خندتان شود. معروف است که برای سپید کردنِ دندان، لکه‌ها را پاک می‌کند و همچنین بیماری‌های لثوی را که میکروب‌ها برای دهان شما به بار آورده‌اند از بین می‌برد.

dandan.jpg

چگونه از سرکه‌ی سیب برای سپید کردن دندان‌ها استفاده کنیم؟

سرکه‌ی سیب را با آب، کمی رقیق کنید(نصف قاشق چای‌خوری سرکه‌ی سیب محلول در یک فنجان آب) و صبح دندان‌تان را با آن بشویید. بعد از شستشو طبق معمول مسواک کنید. مدام این کار را انجام دهید تا لکه‌های دندان را محو کنید و آنها را براق و درخشان کنید.

 dandan2.jpg

نکاتی که باید به خاطر داشته باشید

چون ترکیب‌های مهم و ضروری در ته بطری جمع می‌شود، قبل از استفاده، مرتب بطری را تکان بدهید. به خاطر داشته باشید پیش از استفاده کردن کم‌تر مقدمه‌چینی کنید، چون این محلول ماهیتا اسیدی است و ممکن است اگر به عنوان یک ترکیب نارقیق استفاده شود به دندان‌های‌تان آسیب بزند.

بیش از یک‌بار در روز از سرکه استفاده نکنید، چون ممکن است مینای دندان‌تان را ضعیف کند. ‌

dandan3.jpg


منبع: آی‌لایک

سایت کسب و کار بازده

سفیدی طبیعی دندان تنها با استفاده از یک ماده‌ی غذایی


برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی