کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

سفارت خود را در تهران بازگشايي کنید

ژان کرتین نخست وزیر اسبق کانادا در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی.تی.وی.نیوز، گفت:کانادا باید سفارت خود را در تهران بازگشایی کند.

jan-kertin.jpg

به گزارش بازده به نقل از سی.تی.وی.نیوز،کرتین در مصاحبه با این شبکه تلویزیونی گفت: من ترودو نخست وزیر جدید کانادا را تشویق می‌کنم که سفارت کانادا را در ایران بازگشایی کند. کانادا باید سفارت خود را در تهران بازگشایی کند.ما باید به دو طرف سکه توجه داشته باشیم.

وی افزود: کاناد کشور بزرگی است اما ما بزرگترین نیستیم.آیا به نظر شما مذاکره با دیگر کشورهای جهان نمی تواند مفید باشد؟البته که مفید است و این کار باید از راه گفتگو و تعامل صورت گیرد.ترودو باید با تمامی کشورهای جهان و از جمله روسیه و کوبا ارتباط برقرار کند زیرا وی فردی مستقل است.

نخست وزیر سابق کانادا در پاسخ به این سوال که آیا کانادا باید تحت حاکمیت دولت جدید این کشور به حضورش در ائتلاف بر ضد داعش(گروه تکفیری صهیونیستی ) تحت هدایت آمریکا پایان دهد،گفت:کانادا به طور سنتی در ماموریت های مشترک تحت هدایت ناتو و سازمان ملل حضور داشته است.ما حتی در جنگ نخست بر ضد عراق هم از این سیاست پیروی کردیم.برایان مالرونی نخست وزیر پیشین هم پیش از هرگونه حضور در ماموریت های مشترک با سازمان ملل مشورت می کرد.سیاست من همین گونه بود.این موضوع سبب شد که من در هنگام حمله بوش به عراق به وی نه بگویم.

وی افزود: مشکل رئیس جمهور آمریکا این است که او نمی تواند سخنانش را همانند یک نخست وزیر بیان کند و او همیشه باید به کنگره و سنا برود.

 

سایت کسب و کار بازده

منبع: انتخاب

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

  1. Tj گفت:

    بله . حتما . مردم ایران کانادا …. سرزمین آزاد را دوست دارند و خواهان مهاحرت به آنجا هستند . لطفا سفارت را باز گشایی
    کنید
    Mr . Jastin trodo
    Plz . Open your gate for imigrashion

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی