کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

سرقت مسلحانه از بانک کارآفرین شعبه فرمانیه

سرقت مسلحانه از بانک کارآفرین شعبه فرمانیه

به نقل از روابط عمومی پلیس آگاهی تهران بزرگ، ساعت ۱۱.۲۰ ظهر امروز پنج شنبه هشتم مهر ۱۳۹۵ سرقت مسلحانه از بانک کارآفرین شعبه فرمانیه انجام شده است. پلیس تهران در این باره گفت دو مرد نقاب دار که اسلحه کمری به همراه داشتند وارد بانک کار آفرین شعبه فرمانیه شدند و با تهدید کارکنان و مشتریان بانک از کارمند شعبه خواستند تمام پول های نقد را در اختیار آنها قرار دهند.

دو مرد مسلح که صورت خود را با نقاب پوشانده بودند برای ترساندن کارمندان بانک اقدام به شلیک تیرهوایی کردند.
دزدان دقایقی بعد با برداشتن مقداری پول از روی میز کارمندان به سرعت از بانک خارج شدند و در محل نیز برای ترساندن رانندگان عبوری و مردم بار دیگر اقدام به شلیک تیرهوایی کردند.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی گفت: پس از اطلاع پلیس از وقوع سرقت مسلحانه از بانک، بلافاصله ماموران اداره یکم پلیس آگاهی در شعبه حاضر و تحقیقاتشان را ادامه دادند.

سایت کسب و کار بازده

سرقت مسلحانه از بانک کارآفرین شعبه فرمانیه

خبرگزاری صداوسیما

(مشاهده ۲۶۲ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

یک دیدگاه در “سرقت مسلحانه از بانک کارآفرین شعبه فرمانیه”

  1. سیستمهای ضد سرقت مرد نگهبان می‌گه:

    اصلا مهم نیست ۲ میلیون یا ۲۰۰ میلیون، مهم اینه که سرقت شده و این یعنی اینکه افرادی که مسلحانه وارد این بانک شدن مطلقا حرفه ای نبودن ولی جسارت سرقت مسلحانه را داشتند که این جسارت یا میتونه در اثر فشار زندگی و بی توجهی دولت به امور مردم بوده باشه یا در اثر مصرف مخدرهای صنعتی یا هر دلیل دیگه که هرکسی برای خودش داره ولی به هر حال نتیجه تغییری نمیکنه.

    به هر حال چرخ سرقت مدتهاست از بالای سراشیبی حرکت کرده و همینطور داره سرعت میگیره، چه به جامعه اطلاع رسانی بشه چه نشه و یقینا هیچ چرخی که سرعت گرفته را نمیشه از طریق گرفتن خود چرخ نگه داشت تا جایی را خراب نکنه بلکه باید راه نفوذشو بست تا نتونه جلو بره.

    مثالی داریم که میگه اموالتو سفت نگه دار همسایتو دزد نکن. اگر کذارااین مثال را تفسیر کنیم یعنی اگر مواظب اموالت باشی چیزی ازت گم نمیشه که بخوای به سرقتش را به همسایه ات نسبت بدی ولی اگر به معنی این مثال دقیق بشیم متوجه میشیم که میتونه این معنی را داشته باشه که اگر اموالتو سفت بچسبی، همسایه فکر سرقت از تو رو نمیکنه چون میدونه کار راحتی نیست و برای پول درآوردن به یک راه دیگه فکر میکنه که ساده تر باشهف پس اگر هر کسی به تناسب امکان برخورد با مجرمین، اموالشو سفت نگه داره، یقینا مجرمین باید فکر یه کار دیگه برای خودشون باشند.

    در پایان یک مثال ساده میزنم که شاید برای همه ملموس باشه، مگه سارقین در اعترافاتشون نمیگن که بین دو خودرو مشابه اون خودرویی را میدزدیم که دزدگیر یا قفل فرمون نداره؟؟!! خوب اگر صاحبین مشاغل و اماکن، سیستمها و تجهیزات ضد سرقتی را نصب کنند که ضمانت پرداخت خسارت در صورت وقوع سرقت از طرف فروشنده معتبر را داشته باشه، خوب دیگه نه کسی به فکر دزدی میفته که بخواد یکدفعه تا آخر خط بره و نه کسی اموالشو از دست میده یا در حین سرقت صدمه میخوره یا ….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫616 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت