کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

سرقت مسلحانه از بانک کارآفرین شعبه فرمانیه

سرقت مسلحانه از بانک کارآفرین شعبه فرمانیه

به نقل از روابط عمومی پلیس آگاهی تهران بزرگ، ساعت ۱۱.۲۰ ظهر امروز پنج شنبه هشتم مهر ۱۳۹۵ سرقت مسلحانه از بانک کارآفرین شعبه فرمانیه انجام شده است. پلیس تهران در این باره گفت دو مرد نقاب دار که اسلحه کمری به همراه داشتند وارد بانک کار آفرین شعبه فرمانیه شدند و با تهدید کارکنان و مشتریان بانک از کارمند شعبه خواستند تمام پول های نقد را در اختیار آنها قرار دهند.

دو مرد مسلح که صورت خود را با نقاب پوشانده بودند برای ترساندن کارمندان بانک اقدام به شلیک تیرهوایی کردند.
دزدان دقایقی بعد با برداشتن مقداری پول از روی میز کارمندان به سرعت از بانک خارج شدند و در محل نیز برای ترساندن رانندگان عبوری و مردم بار دیگر اقدام به شلیک تیرهوایی کردند.
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی گفت: پس از اطلاع پلیس از وقوع سرقت مسلحانه از بانک، بلافاصله ماموران اداره یکم پلیس آگاهی در شعبه حاضر و تحقیقاتشان را ادامه دادند.

سایت کسب و کار بازده

سرقت مسلحانه از بانک کارآفرین شعبه فرمانیه

خبرگزاری صداوسیما

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۲۸۸ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
سیستمهای ضد سرقت مرد نگهبان
اصلا مهم نیست ۲ میلیون یا ۲۰۰ میلیون، مهم اینه که سرقت شده و این یعنی اینکه افرادی که مسلحانه وارد این بانک شدن مطلقا حرفه ای نبودن ولی جسارت سرقت مسلحانه را داشتند که این جسارت یا میتونه در اثر فشار زندگی و بی توجهی دولت به امور مردم بوده باشه یا در اثر مصرف مخدرهای صنعتی یا هر دلیل دیگه که هرکسی برای خودش داره ولی به هر حال نتیجه تغییری نمیکنه. به هر حال چرخ سرقت مدتهاست از بالای سراشیبی حرکت کرده و همینطور داره سرعت میگیره، چه به جامعه اطلاع رسانی بشه چه نشه و یقینا… Read more »
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی