کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

سرانجام کشف بسته مشکوک به بمب در اهواز و اقدام سریع پلیس

کشف بسته مشکوک به بمب در اهواز

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان درباره کشف بسته مشکوک به بمب در اهواز توضیحاتی ارایه داد.

وی گفت: پس از بررسی گروه چک و خنثی مشخص شد که این بسته بمب نبوده است.

بمب

سرهنگ علی قاسم پور اظهار کرد: نزدیک ظهر امروز از طریق تماس مردمی با سامانه ۱۱۰ پلیس، کشف یک بمب در حوالی خیابان ۵ وهابی اهواز به نیروی انتظامی اطلاع داده شد.

وی افزود: پس از این تماس، عوامل نیروی انتظامی در محل که با تجمع مردم شلوغ شده بود، حضور یافتند و همچنین نیروهای چک و خنثی، اورژانس و آتش نشانی نیز در محل استقرار یافتند.

قام پور ادامه داد: حدود ۵۰ تا ۱۰۰ متر اطراف محل را از سکنه خالی کردیم و همچنین تردد خودرو در محل ممنوع شد تا اگر بسته مشکوک منفجر شد، خسارت جانی در پی نداشته باشد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: پس از آن نیروهای چک و خنثی بسته مشکوک را برای بررسی از محل انتقال دادند و پس از بررسی روی این بسته، در نهایت در گزارشی اعلام شد که این بسته، بمب نبوده است و تنها شبیه به یک بمب ساخته شده است. این بسته تعدادی لوله‌های کاغذی به هم فشرده بود که یک تایمر روی آن نصب شده بود و برای ایجاد رعب و حشت در میان مردم در خیابان قرار داده شده بود.

وی با بیان این که این بسته به دلیل ایجاد ناامنی و احساس ترس در دل شهروندان در خیابان رها شده بود، و غیر از این مورد خاص دیگری نداشته است، تصریح کرد: تاکنون در این زمینه مظنونی دستگیر نشده است ولی این موضوع توسط نیروهای امنیتی و انتظامی در دست بررسی است.

قاسم پور اظهار کرد: با مشارکت خوب مردم و همکاری مردمی با پلیس ۱۱۰ و همچنین تلاش عوامل امنیتی و انتظامی نظامی خوشبختانه وضعیت امنیت در استان خوزستان در حد مطلوب است.

 

سایت کسب و کار بازده

موضوع محوری

بسته مشکوک به بمب

منبع:ایسنا

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی