کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

سرانجام اتاق مشترک ایران و آمریکا

نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران ضرورت به نتیجه رسیدن اصلاح و بازنگری در آیین‌نامه راه‌اندازی اتاق‌های مشترک را عامل به طول انجامیدن تأسیس اتاق‌های مشترک بازرگانی و شوراهای مشترک‌ بازرگانی جدید عنوان کرد.
 ایران و آمریکا

تشکیل اتاق‌های مشترک‌ بازرگانی و كميته‌هاى مشترک‌‌ بازرگانی جدید از جمله اولویت‌های بخش خصوصی برای توسعه روابط تجاری با سایر کشورها در دوره پسابرجام است. اما برای تشکیل این اتاق‌های مشترک‌ جدید چه زمینه‌هایی لازم است و چرا روند ایجاد آنها چندان سریع طی نمی‌شود؟
پدرام سلطانی، نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران، که در روزهای پایانی سال ۹۴ گفته بود: «سال آینده می‌توانیم شاهد تشکیل تعداد بیشتری از این اتاق‌ها و كميته هاى مشترک‌ بازرگانی باشیم.» درباره وضعیت تشکیل این اتاق‌ها و كميته هاى مشترک‌ بازرگانی، عنوان کرد: ما اواخر سال گذشته راه اندازی شورای مشترک ایران و کره را داشتیم. همان طور که پیش از این هم اشاره کرده بودیم آیین‌نامه راه‌اندازی اتاق‌های مشترک در حال اصلاح و بازنگری است و ما منتظریم با آیین‌نامه جدید اتاق‌های مشترک‌ را ایجاد کنیم. به همین جهت روند ایجاد این اتاق‌های مشترک‌ مقداری طول کشیده و منوط به این است که اصلاح و بازنگری آییننامه راه‌اندازی اتاق‌های مشترک‌ هرچه سریع‌تر انجام شود.
او درباره کشورهایی که ایران راه‌اندازی اتاق مشترک‌ با آنها را در اولویت دارد، گفت: کشورهایی در اولویت خواهند بود که درخواست راه‌اندازی اتاق مشترک‌ را ارائه داده‌اند. فکر می‌کنم در حال حاضر برزیل، ترکمنستان و کویت از جمله این کشورها هستند. از راه‌اندازی اتاق مشترک با آمریکا نیز خبری نیست.

منبع: اقتصاد نیوز

سایت کسب و کار بازده

مطالب مرتبط
۷ گام که جلسات کسب و کار را بهتر برگزار کنید
۹ درس مهم زندگی از پیرترین میلیاردر جهان را بدانید
مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵؛ طولانی‌ترین ماراتن دیپلماسی قرن ۲۱
۲۵ اشتباه رزومه کاری مرگبار که همین حالا باید اصلاح کنید
شغل پردرآمد: ۱۰ شغل پردرآمد که به مدرک نیاز ندارند
ایران با اتریش تفاهمنامه اقتصادی ۵ساله امضا می‌کند
تغییر سبک زندگی: پول بیشتری را با ۸ تغییر سبک زندگی تان بسازید
شغل مناسب: ۳ راه خیلی آسان برای رسیدن به شغل مناسب
۵ عادت خطرناک محل کار که باید هر چه زودتر ترک کنید
۲ راز کسب و کار یک برند موفق دنیای مد
۵ ترفند برای پس انداز پول بیشتر
موفقیت شغلی: ۱۰ عادت که در شغل خود بهترین شوید

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی