کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

سخنرانی اپرا وینفری در مراسم گلدن گلوب طوفان به پا کرد

سخنرانی اپرا وینفری چهره سرشناس تلویزیونی آمریکا در مراسم اعطای جوایز گلدن گلوب در بورلی هیلز کالیفرنیا طوفان به پا کرد و در هنگام ایراد این سخنرانی شورانگیز در زمینه حقوق مدنی و جنبش «من هم» چندین بار مورد تشویق ایستاده حاضران قرار گرفت.

سخنرانی اپرا وینفری در مراسم گلدن گلوب طوفان به پا کرد

وینفری در آن مراسم جایزه «سیسیل بی دومیل » را دریافت کرد. او در بخشی از سخنان خود گفت: دوران مردان سوء استفاده‌گر در حال پایان گرفتن است و دیگر جائی برای آنان باقی نمانده است.

اشاره او به رسوایی های اخیر است که در نهایت به کناره گیری چهره های جنجالی همچون هاروی واینستین یا کوین اسپیسی از کارشان به خاطر آزار جنسی زنان و مردان همکارشان منجر شد.

بنیانگذار شبکه رسانه ای اپرا وینفری، مجری پیشین برنامه تلویزیونی، بازیگر، تهیه کننده فیلم و برنامه های تلویزیونی و فعال زمینه اقدامات بشردوستانه، نخستین زن سیاهپوستی بود که این جایزه به او تعلق گرفت.

اپرا از احساسات خود در سال ۱۹۶۴ هنگامی که نوجوان بود و غروری که در اثر اعطای جایزه اسکار بهترین بازیگر اسکار مرد به «سیدنی پواتیه» به او دست داد، سخن گفت. پواتیه نخستین سیاهپوستی بود که اسکار گرفت. اپرا آرزو کرد بتواند همان تاثیر را بر زنان نوجوان امروز بگذارد.

اپرا توضیح داد: سیدنی کراوات سفید زده بود و البته رنگ پوستش سیاه بود و من هرگز ندیده بودم از مرد سیاهی این گونه تجلیل شود.

او سپس داستان زن سیاهپوستی به نام ریسی تیلور را باز گفت که در روز ۲۸ دسامبر ۲۰۱۷ در ۹۷ سالگی در گذشت و مبارزه اش برای عدالت ، پس از آن که شش مرد سفید پوست در سال ۱۹۴۴ به او تجاوز کردند.

اپرا گفت که ریسی تیلور هرگز به عدالتی که جستجو می کرد، نرسید.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

سخنرانی اپرا وینفری در مراسم گلدن گلوب طوفان به پا کرد


خبرخوان هفته

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی