کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

جشن خصوصی هفتادمین سالگرد ازدواج ملکه بریتانیا و همسرش برگزار شد

ملکه بریتانیا و همسرش شاهزاده فیلیپ، هفتادمین سالگرد ازدواجشان را با یک گردهمائی کوچک خانوادگی در روز دوشنبه جشن گرفتند و این درست برعکس مراسم ازدواجشان در هفتاد سال پیش بود که با شکوه و جلال و سرو صدای بسیار برگزار شد.

برگزاری جشن خصوصی هفتادمین سالگرد ازدواج ملکه بریتانیا و همسرش

زوج سلطنتی در روز بیستم نوامبر ۱۹۴۷، فقط دو سال پس از جنگ جهانی دوم، در مراسم پر تشریفات و زرق و برقی در کلیسای بزرگ «وست مینیستر» و با حضور دولتمردان و اعضای خانواده های سلطنتی سراسر دنیا و جماعت های بزرگ و هلهله کننده مردم عادی برگزار شد.

معمولا ملکه بریتانیا و همسرش در مراسم عمومی حاضر می شدند اما از آگوست همسر ملکه در مراسم عمومی حاضر نمی شود.

امروز، یعنی هفتاد سال بعد، هیچ مراسم عمومی در نظر گرفته نشده است. ملکه الیزابت اکنون ۹۱ سال دارد و شوهرش ۹۶ ساله است و شوهر ملکه از ابتدای تابستان اعلام کرد از فعالیت های اجتماعی کناره گرفت. به همین دلیل هفتادمین سالگرد آنها خصوصی در کاخ ویندسور که منزل ملکه در غرب لندن است، برگزار شد.

براساس سنت، ازدواج شاه یا ملکه انگلیس جشن گرفته می شود و جشن بیست و پنج سالگی ملکه «جشن نقره ای» نام گرفت و پنجاه سالگی ازدواج آنها «جشن طلایی» نامیده شده بود.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

بیزینس اینسایدر

جشن خصوصی هفتادمین سالگرد ازدواج ملکه بریتانیا و همسرش برگزار شد


خبرخوان هفته

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی