کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

زمان دقیق لغو تحریم‌های نفتی ایران مشخص شد

معاون وزیر نفت با تشریح زمان دقیق لغو تحریم‌ نفتی ایران از آمادگی برای بازگشت ۵۰۰ هزار بشکه نفت به بازار در آستانه سال جدید میلادی خبر داد.

نفت

اعتماد به نقل از معاون وزیر نفت با تشریح زمان دقیق لغو تحریم‌ نفتی ایران از آمادگی برای بازگشت ۵۰۰ هزار بشکه نفت به بازار در آستانه سال جدید میلادی خبر داد و نوشت: به محض لغو سه تحریم، صادرات نفت بلافاصله افزایش می‌یابد.

امیرحسین زمانی‌نیا با بیان اینکه تمامی اقدامات برای افزایش ظرفیت تولید نفت خام ایران پس از لغو تحریم‌ها انجام شده است، گفت: به محض لغو تحریم‌ها به‌طور متوسط روزانه ۵۰۰ هزار بشکه به ظرفیت تولید و صادرات نفت خام ایران افزوده خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه هم‌اکنون میزان تولید روزانه نفت خام ایران نسبت به ذخایر عظیم هیدروکربوری و به ویژه نفت بسیار اندک است، اضافه کرد: بر این اساس افزایش ظرفیت تولید نفت خام ایران در دوران لغو تحریم‌ها برای سایر کشورهای تولید‌کننده نفت قابل درک و پذیرش است.

این مقام مسوول در پاسخ به پرسش مهر در خصوص زمان دقیق لغو تحریم‌های نفتی ایران، اظهارکرد: پیش‌بینی می‌شود تا پایان آذر ماه یا حداکثر پیش از آغاز سال ۲۰۱۶ میلادی (اواسط دی ماه ۱۳۹۴) تحریم‌های نفتی ایران به‌طور کامل لغو شود.

زمانی‌نیا با تاکید بر اینکه رفع محدودیت‌ها و تحریم نقل و انتقال ارز، تامین کشتی‌های نفتکش و حمل محصولات نفت و پتروشیمی، تامین پوشش بیمه‌ای و سایر الزاماتی که برای انجام این سه فعالیت لازم بوده، شامل لغو تحریم‌های نفتی ایران خواهد شد، بیان کرد: قطعا به محض لغو تحریم‌ها و این محدودیت‌های سه‌گانه، صادرات نفت خام ایران افزایش می‌یابد.

سایت کسب و کار بازده

مطالب مرتبط
شرايط حاد اقتصادي را پشت سر گذاشته‌ايم
صالحی: توافق جامع با رعایت کامل خطوط قرمز ایران حاصل شد
بزرگ‌ترین بدهکاران نفتی ایران کدامند؟
۵ راهبرد تیم سازی با الهام از فیلم اونجرز
وزرای علوم ایران و ایتالیا یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند
افتتاح شعب شرکت لوازم آرایشی فرانسوی در ایران
شبکه سلول‌های بنیادی و علوم اعصاب راه‌اندازی شد
ثروتمند شدن در کوتاه ترین زمان ، رویای ایرانیان
مدیران ۵ شرکت‌ نفتی آمریکایی به ایران سفر کردند
۵ پیامد برداشته شدن تحریم های ایران از نگاه بی‌‌بی‌‌سی
آیا ایران مهیای پذیرفتن توریست‌ های غربی شده است؟
۱۰ تجربه منحصربه فرد در ایران که هر توریستی باید امتحان کند

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی