کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

زمان دقیق لغو تحریم‌های نفتی ایران مشخص شد

معاون وزیر نفت با تشریح زمان دقیق لغو تحریم‌ نفتی ایران از آمادگی برای بازگشت ۵۰۰ هزار بشکه نفت به بازار در آستانه سال جدید میلادی خبر داد.

نفت

اعتماد به نقل از معاون وزیر نفت با تشریح زمان دقیق لغو تحریم‌ نفتی ایران از آمادگی برای بازگشت ۵۰۰ هزار بشکه نفت به بازار در آستانه سال جدید میلادی خبر داد و نوشت: به محض لغو سه تحریم، صادرات نفت بلافاصله افزایش می‌یابد.

امیرحسین زمانی‌نیا با بیان اینکه تمامی اقدامات برای افزایش ظرفیت تولید نفت خام ایران پس از لغو تحریم‌ها انجام شده است، گفت: به محض لغو تحریم‌ها به‌طور متوسط روزانه ۵۰۰ هزار بشکه به ظرفیت تولید و صادرات نفت خام ایران افزوده خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه هم‌اکنون میزان تولید روزانه نفت خام ایران نسبت به ذخایر عظیم هیدروکربوری و به ویژه نفت بسیار اندک است، اضافه کرد: بر این اساس افزایش ظرفیت تولید نفت خام ایران در دوران لغو تحریم‌ها برای سایر کشورهای تولید‌کننده نفت قابل درک و پذیرش است.

این مقام مسوول در پاسخ به پرسش مهر در خصوص زمان دقیق لغو تحریم‌های نفتی ایران، اظهارکرد: پیش‌بینی می‌شود تا پایان آذر ماه یا حداکثر پیش از آغاز سال ۲۰۱۶ میلادی (اواسط دی ماه ۱۳۹۴) تحریم‌های نفتی ایران به‌طور کامل لغو شود.

زمانی‌نیا با تاکید بر اینکه رفع محدودیت‌ها و تحریم نقل و انتقال ارز، تامین کشتی‌های نفتکش و حمل محصولات نفت و پتروشیمی، تامین پوشش بیمه‌ای و سایر الزاماتی که برای انجام این سه فعالیت لازم بوده، شامل لغو تحریم‌های نفتی ایران خواهد شد، بیان کرد: قطعا به محض لغو تحریم‌ها و این محدودیت‌های سه‌گانه، صادرات نفت خام ایران افزایش می‌یابد.

سایت کسب و کار بازده

(مشاهده ۲۱ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “زمان دقیق لغو تحریم‌های نفتی ایران مشخص شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫790 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت