کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

زمان اجرای طرح مسکن اجتماعی

معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازي با اشاره به اين نكته كه برنامه مسكن اجتماعي آماده است و بلافاصله پس از اتمام مسكن مهر اجرا خواهد شد، گفت:

توافقات اين طرح انجام شده و به راحتي قابليت گسترش دارد و بودجه‌اي كه هم‌اكنون در مسكن مهر است نيز صرف مسكن اجتماعی خواهد شد.

مسکن اجتماعی

حامد مظاهريان معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازي در خصوص طرح مسكن اجتماعي اظهار كرد: طرح مسكن اجتماعي آماده است و بلافاصله كه پروژه مسكن مهر در پايان سال جاري به اتمام رسيد برنامه‌هاي ما درخصوص مسكن اجتماعي اجرا مي‌شود. حتي توافقات اين طرح انجام شده و به راحتي قابليت گسترش دارد. بودجه‌اي كه هم‌اكنون در مسكن مهر است نيز صرف مسكن اجتماعی خواهد شد.

وي همچنين با اشاره به افزايش ۱۹ درصدي معاملات مسكن تهران در فروردين ۱۳۹۵ نسبت به فروردين ۹۴ افزود: اين پيش‌نشانه خوبي براي خروج از ركود مسكن است. هم‌اكنون منتظريم تا آمار ارديبهشت ماه نيز ارايه شود كه اگر روند رو به رشد معاملات در چند ماه آينده تداوم يابد پيش‌بيني اكثريت قريب به اتفاق متخصصين اقتصادي و امور مسكن مبني بر خروج از ركود مسكن در نيمه سال جاري محقق خواهد شد.

سایت کسب و کار بازده

منبع: خبرآنلاین

 

موضوع محوری: مسکن اجتماعی

(مشاهده ۴۶ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “زمان اجرای طرح مسکن اجتماعی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫824 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت