کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

رونمایی از بسته جدید اشتغال توسط رئیس‌جمهور

وزیر کار در مراسم تجدید میثاق با آرمانهای امام خمینی در جمع کارگران از برگزاری نشست شورای عالی کار با حضور رئیس‌جمهور و رونمایی از بسته جدید اشتغال دولت خبر داد و گفت: علاوه بر رشد اقتصادی، موضوع اشتغال کشور را به صورت جدی‌تر دنبال خواهیم کرد.

روحانی

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های امام عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی با بیان اینکه در اولین روز هفته کارگر از تمام زنان و مردان کارگر تشکر می‌کنم، اظهار داشت: از کسانی که در کارگاه‌ها، کارخانه‌ها کالا تولید می‌کنند و چرخ‌های اقتصادی این کشور را به حرکت درمی‌آورند، تقدیر می‌کنم و امروز در مرقد امام(ره) سال تقدیر کارگری برای خود می‌دانیم.

وی افزود: اگر امروز به فرمان امام(ره) انقلاب کردیم، امروز هم به ارزش‌های امام(ره) همچنان پایبندیم و برای مبارزه با فقر و نابرابری همچنان تلاش خواهیم کرد.

ربیعی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی اگرچه سرمایه و برنامه‌ریزی‌های درست و مبارزه با فقر را دنبال می‌کند، مایه برکات فراوانی نیز هست، تصریح کرد: کارگران در این زمینه با افزایش بهره‌وری و تلاش مضاعف خود برای رسیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی و در این سنگر حرکت خواهند کرد.

وی گفت: دولت تدبیر و امید، دولتی است که شاید بیشتری پیوستگی با اقشار محروم را دارد و این موضوع را بیان نمی‌کند و این موضوع همچنان تداوم خواهد داشت.

ربیعی در بخش دیگری از سخنان خود، از نشست شورای عالی کار در روز سه‌شنبه این هفته با حضور حسن روحانی رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: در این نشست، بسته سیاست اشتغال دولت رونمایی خواهد شد که علاوه بر رشد اقتصادی، موضوع تقویت بازار کار نیز دنبال می‌شود.

منبع: فارس

سایت کسب و کار بازده

مطالب مرتبط
۲ فعالیت برای تغییر کسب و کار و زندگی
رزومه کاری: ۲۰ واژه که هرگز نباید در رزومه کاری بنویسید
تیپ شخصیت : ۱۶بهترین شغل با توجه به نوع شخصیت شما
روحانی: لغو کامل تحریم‌ها ضروری است/ کامرون: به تعهدات‌مان پایبندیم
روحانی شنبه به ایتالیا سفر می‌کند
۱۱ راه که با افسردگی بیکاری کنار بیاییم
مصاحبه شغلی: ۱۹ ترفند روانشناسی برای موفقیت در مصاحبه شغلی
رواشناسی پرداخت حقوق: چرا آدم‌ ها با این قیافه حقوق بالاتر می‌ گیرند
۱۲ عجیب ترین بهانه های تاخیر در محل کار توسط کارمندان
دستور قطع یارانه نقدی برخی خانوارها از سوی دولت صادر شده است؟
۱۰ راه اثبات شده که سریع پولدار شویم
۱۰ سوال مصاحبه استخدامی حسابداران

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی