کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

روش طبیعی زدودن لکه و بوی بد از تشک

تشک گران است، بنابراین مهم است که تشک‌تنا تا آن‌جا که ممکن است مدن طولانی‌تری نگه‌داری کنید. این یعنی مرتبا تشک‌تان را تمیز کنید تا مطمئن شوید مطبوع می‌ماند. کسانی که خواب هستند هر شب، در هر نوه آب‌وهوا، عرق می‌کنند.

تشک

یک تشک می‌تواند هر شب حدود نیم‌لیتر عرق به خود جذب کند. ممکن است مایعات بدن، از قبیل استفراغ، ‌تشک‌تان را لک کند، و ممکن است بچه‌ها کاری کنند که نه فقط ملحفه، بلکه تشک هم کثیف شود. ذرات غبار و آشغال‌های ریز هم می‌توانند به مرور زمان سطح تشک‌ را بپوشانند، که این می‌تواند برای کسانی که آلرژی دارند، مشکل ایجاد کند.

این ویدیو به شما نشان می‌دهد وقتی تشک‌ تان لک می‌شود یا کم‌کم بوی بدی می‌گیرد، چگونه آن را تمیز کنید. با تماشای آن یاد می‌گیرید با جاروبرقی آن ذرات غبار آزاردهنده را از بین ببرید. این ویدیو به شما آموزش می‌دهد چگونه با استفاده از جوش شیرین و اسانس‌ها، بوی بدی را که ممکن است به مرور زمان در تشک‌تان ایجاد شود، از بین ببرید. هم‌چنین یک روش ویژه برای محو کردن لکه‌ها از روی تشک‌ به بینندگان یاد می‌دهد که شامل درست کردن مایه‌ی ضدلک است. اهمیت استفاده از فن را برای خشک کردن تشک‌ قبل از خوابیدن روی آن کشف کنید، و یاد بگیرید از این به بعد چگونه از تشک‌ تان نگه‌داری کنید تا در آینده تمیز کردن و مطبوع نگه‌داشتن آن آسان‌تر باشد.

U87156ntitled

ترجمه:تحریریه سایت کسب و کار بازده_مینا بنادکوکی

منبع: توتال هلث نیوز

موضوع محوری:

زدودن لکه و بوی بد از تشک

مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی