کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

روش ارگانیک کشیدن پوست صورت

روش ارگانیک کشیدن پوست صورت

روش ارگانیک کشیدن پوست صورت موضوع محوری این نوشتار است. بر کسی پوشیده نیست که در مقطعی از زندگی پوست ما شروع به شل شدن می‌کند چون دیگر نمی‌تواند در برابر کشش جاذبه مقاومت کند. وقتی هنوز در دهه‌ی ۲۰ سالگی‌تان هستید این موضوع مهمی نیست. اما وقتی سن‌تان بالا می‌رود، و کم کم به ۳۰ یا ۴۰ سالگی می‌رسید، متوجه برخی نشانه‌های پیری در چهره‌تان می‌شوید. هر چه‌قدر تقلا کنید بی‌فایده است، ساعت بیولوژیک توقف ندارد.

روش ارگانیک کشیدن پوست صورت

شرکت‌های آرایشی بهداشتی مختلف کرم و روغن‌هایی ابداع کرده‌اند تا این ساعت را متوقف کنند و نشانه‌های پیری را به تاخیر بیندازند، اما مشکل این است که این محصولات آرایشی بهداشتی حاوی مواد شیمیایی هستند که ممکن است که در درازمدت به پوست‌تان آسیب بزند. بعضی‌ها تن به تیغ جراحی می‌دهند تا پوست شل‌شده را ببرند و آن استحکام و سفتی را به اجزای صورت‌شان برگردانند، اما نهایتا وقتی پیرتر می‌شوند دوباره پوست شل بیش‌تری به صورت‌شان ملحق می‌شود.

اما تمام امیدها واهی نیست، چون روش‌های بدون مواد شیمیایی نیز وجود دارد که وقتی جاذبه تصمیم می‌گیرد به صورت‌تان غلبه کند، کشش لازم را در پوست صورتت‌تان ایجاد می‌کند. معرفی می‌کنم، روش ارگانیک کشیدن پوست صورت است. این یک شیوه‌ی درمانی بدون جراحی، در عین حال که به شما پوستی ظاهرا جوان‌تر، نرم‌تر، و روشن‌تر می‌دهد، تمام بدن‌تان را آرام می‌کند. روش ارگانیک کشیدن پوست صورت نقاط طب فشاری مختلف را در سراسر بدن‌تان تحریک می‌کند. هم‌چنین تکنیک‌های مختلف ماساژ و توازن انرژی را ترکیب می‌کند.

مطلب مرتبط : ۱۰ بهترین ماسک عسل برای انواع پوست

روش ارگانیک کشیدن پوست چگونه عمل می‌کند؟

وقتی پیرتر می‌شویم، فرآیند طبیعی پیری پوست‌مان آغاز می‌شود. با هر تولدی که جشن می‌گیریم، قابلیت ارتجاعی پوست‌مان کاهش می‌یابد و سبب شل و نازک‌تر شدن آن می‌شود. اگر این هنوز به اندازه‌ی کافی بد به نظر نمی‌رسد، نشانه‌های دیگر پیری پوست از قبیل خطوط پنجه کلاغی و چین و چروک‌ها کم کم پدیدار می‌شود. این مشکل تقصیر تمام سال‌هایی است که عضلات صورت مجبور بوده‌است پشت سر بگذارد، به علاوه دیگر عوامل پیری از قبیل رژیم غذایی ناسالم، بیش از حد قرار گرفتن در معرض نور خورشید، آرایش، و دیگر محصولات آرایشی بهداشتی به جای این‌که سرعت فرآیند طبیعی پیری را کم کند، آن را تسریع می‌کند. هم‌چنین انقباضات بافت پوست سبب شل شدن و ایجاد خطوط و چین و چروک در پوست می‌شود.

روش ارگانیک کشیدن پوست صورت تمام این مسائل را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این روش درمانی در واقع یک ماساژ است، که حرکت‌های مختلف و متمایز آن برای آرام کردن، کشیدن، طولانی‌کردن، و سفت کردن نه فقط عضلات صورت، بلکه انقباضات درون آنها طراحی شده‌است. برطرف کردن این انقباضات و باز کردن آنها انعطاف‌پذیری عضلات را افزایش می‌دهد. در هنگام حرکات ماساژ کشیدن پوست به صورت ارگانیک، انقباضات فیبرهای الاستین و کلاژن پوست رها می‌شود. این فرآیند انعطاف‌پذیری، قابلیت ارتجاعی، و کشش‌پذیری پوست را افزایش می‌دهد. پوستی درخشان و ظاهرا جوان با سفتی متعادل نیز یکی از فواید روش ارگانیک کشیدن پوست صورت است، چون ضربه‌های این ماساژ، تمام سلول‌های مرده‌ی پوست را به واسطه‌ی پوسته پوسته شدن از اپیدرم (لایه‌ی بیرونی پوست) جدا می‌کند. یک تاثیر مثبت دیگر این ماساژ این است که شما را از شر تمام مایعات اضافی و سموم زیر پوست خلاص می‌کند، و در عین حال خون و دستگاه لنفاوی را تحریک می‌کند تا منابع تغذیه‌ی سلول‌های پوستی را بهبود ببخشد. در نتیجه ورم پوست کم می‌شود و ظاهر خاکستری، گرفته، و خسته‌ی پوست بهتر می‌شود.

مطلب مرتبط : ۱۰درمان خانگی برتر برای رفع چین و چروک پوست

فواید روش ارگانیک کشیدن پوست صورت برای پوست شما

  • خطوط و چروک‌های آشکار کم‌تر دیده می‌شوند.
  • این روش درمانی برای تسکین استرس عالی است و این شیوه‌ای فوق‌العاده برای درمان خستگی چشم، بی‌خوابی، و سردرد است.
  • بدن‌تان را قادر می‌سازد بعد از یک روز کاری بسیار طولانی و پراسترس آرام شود.
  • روش ارگانیک کشیدن پوست صورت عضلات در حال پیری صورت را محکم و سفت می‌کند.
  • ضربه‌های ماساژ روش ارگانیک کشیدن پوست صورت قابلیت ارتجاعی پوست و رنگ چهره‌تان را بهبود می‌بخشد.
  • کمک‌تان می‌کند از شر سیاهی دور چشم خلاص شوید، چون پف و ورم اطراف چشم‌هایتان را کاهش می‌دهد.

مطلب مرتبط : علائم هشداردهنده مهلک‌ترین نوع سرطان پوست که باید بدانید

هنگام انجام روش ارگانیک کشیدن پوست صورت به این موارد توجه کنید

قبل از این‌که اقدام به انجام این روش بکنید، بهتر است با متخصص پوست یا درمان‌گرتان مشورت کنید و درباره‌ی این روند گفت‌وگوی کوتاهی داشته‌باشید. آنها باید پوست‌تان را بررسی کنند تا مطمئن شوند انجام روش ارگانیک کشیدن پوست صورت اشکالی ندارد. از آن‌جا که آرایش مجاز نیست، اگر آرایش داشته‌باشید از شما خواسته می‌شود آن را پاک کنید. علت‌اش این است که پودر و مواد شیمیایی موجود در محصولات آرایشی روی این روند تاثیر می‌گذارد. این روش درمانی برای کسانی که به کرم‌ها یا روغن‌ها حساسیت دارند بی‌خطر است، چون در طول این روند از کرم یا روغن استفاده نمی‌شود مگر این‌که به علت خشکی زیاد پوست لازم باشد. هم‌چنین لازم نیست لباس‌هایتان را در بیاورید.

روش ارگانیک کشیدن پوست صورتبسیار شفابخش و آرامش‌دهنده است. در واقع، ممکن است در میانه‌ی روند واقعا به خواب بروید. به همین علت است که این روش درمانی به کسانی که می‌خواهند استرس را رها، و تمدد اعصاب کنند بسیار توصیه شده‌است.

در برخی موارد، ‌نتایج بلافاصله بعد از جلسه‌ی اول مشاهده می‌شود. اما توصیه شده‌است برای افزایش ماندگاری اثرات رروش ارگانیک کشیدن پوست صورت، چند جلسه آن را انجام دهید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده_مینا بنادکوکی

منبع: هلثی بیلدرز – healthybuilderz

روش ارگانیک کشیدن پوست صورت

کشیدن پوست صورت


هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۶۰۰ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی