کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

روحانی شنبه به ایتالیا سفر می‌کند

یک پایگاه خبری ایتالیایی خبر داد که رییس‌جمهوری ایران روز شنبه به ایتالیا خواهد رسید.

rohani.jpg

پایگاه ایتالیایی سولو نیوز اعلام کرد حسن روحانی، رییس‌جمهوری ایران روز شنبه آتی به ایتالیا سفر کرده و با مقامات این کشور و نیز در واتیکان با پاپ دیدار خواهد کرد.

قبل از ظهر روز شنبه حسن روحانی رییس‌جمهوری ایران به پایتخت ایتالیا خواهد رسید. او پس از دیدار با سرجو ماتارلا، رییس‌جمهوری ایتالیا در حدود ساعت ۱۷ (به وقت محلی) با پاپ فرانسیس در واتیکان دیدار خواهد کرد.

پس از آن میهمان متئو رنتسی، نخست وزیر ایتالیا خواهد بود. رییس‌جمهوری ایران همچنین با کارفرمایان دیدار خواهد داشت.

در حالی که در روز یکشنبه در رم، با پیئترو گراسو، رییس مجلس سنا و لائورا بولدرینی، رییس مجلس نمایندگان این کشور دیدار خواهد کرد.

این پایگاه اینترنتی نوشت: این نخستین دیدار یک رییس‌جمهوری ایران از یک کشور عضو اتحادیه اروپا پس از شانزده سال‌ یعنی از سال ۱۹۹۹ میلادی به بعد است.

ایران مصمم به توسعه و تقویت روابط خود با کشورهای اروپایی بوده و برای انجام دادن چنین کاری‌ ایتالیا را به عنوان دروازه اروپا انتخاب کرده است.

پائولو جنتیلونی، وزیر امور خارجه ایتالیا گفت: سفر روحانی به ایتالیا بیش از همه در خصوص یک تفاهمنامه خواهد بود. چرا که با توجه به اینکه هنوز زمان از میان برداشتن تحریم‌های اعمال شده علیه تهران از سوی امریکا و اتحادیه اروپا نرسیده است، این را می‌دانیم که این روند خیلی روشن پیش رفته و سفر رییس‌جمهوری روحانی بمنزله فرصتی برای شروع و تحکیم همکاری‌های اقتصادی و فرهنگی ما است.

 

سایت کسب و کار بازده

منبع: باشگاه خبرنگاران

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۱۲ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی