کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

روحانی: دولت به وظیفه‌ی خود درباره فاجعه‌ی منا واقف است/وزیر امور خارجه یکی از قهرمانان ملی تاریخ ماست

رییس جمهوری فاجعه منا را تاسف آور دانست و با تاکید بر این که دولت به وظیفه خود درباره این فاجعه واقف است، گفت: صدای مظلومیت حجاج در حضور سران جهان در سازمان ملل متحد به گوش جهانیان رسانده شد.

rohani3.jpg

به گزارش بازده و به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی صبح دوشنبه(امروز) در همایش ملی روز روستا که در سالن اجلاس سران برگزار شد، در ابتدای سخنان خود به موضوع روستا اشاره کرد و افزود: بسیار خوشحالم که امسال نیز خداوند این توفیق را داد در خدمت شما عزیزانی که از سراسر کشور به نام روستا و برای توسعه روستا و حرکت روستا به نقطه مطلوب در اینجا اجتماع کرده‌اید باشم.

وی ادامه داد: روستا زیبایی‌های خود را دارد، این نه از آن جهت که من خود روستازاده ام و به روستایی بودن خود نیز افتخار می‌کنم بلکه از آن جهت که روستا محور فرهنگ این مرز بوم است.

رییس جمهوری اضافه کرد: همه بزرگان گذشته این دیار و بسیاری از بزرگان امروز، عالمان، اندیشمندان، سیاستمداران، اصحاب فرهنگ و هنر، انقلابیون، سرداران و شهدای بزرگ از روستا هستند.

روحانی اظهارکرد: روستا همان نقطه‌ای است که از این نام قبل از هر چیز صفا، صداقت، مهربانی و عشق به اسلام، دین و خاندان رسالت و تولید، کار و کوشش تبادر می‌شود.

وی با بیان اینکه آنچه از روستا به ذهن انسان می‌آید سخت کوشی توام با صفا و صداقت است، فزود: ما به هویت دینی، فرهنگی، ایرانی، اسلامی و یک عزم راسخ برای یک حرکت جدید نیاز داریم.

**در هفته‌های آینده همه دیوارهای غلط تحریم را فرو می‌ریزیم

رییس شورای‌عالی امنیت ملی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع برنامه جامع اقدام مشترک اشاره کرد و گفت: هیچ کسی در دنیا نیست که بگوید ایران در مذاکرات ناموفق بوده است.

روحانی با بیان این که ایران به توفیق بزرگی دست یافته است، افزود: آن‌های که می‌خواهند افتخار ملت را زیر سوال ببرند به نفع چه کسی کار می‌کنند؟ افتخار ما اختصاص به گروه خاصی ندارد.

وی خاطر نشان کرد: در هفته‌های آینده همه دیوارهای غلط تحریم را فرو می‌ریزیم.

**ملت ایران در انتخابات اسفندماه حماسه دیگری می‌آفریند

رییس جمهوری همچنین به موضوع انتخابات امسال اشاره کرد و اظهارکرد: ملت ایران حماسه دیگری در انتخابات اسفندماه می‌آفریند و روستاییان در انتخابات پیش رو به کسانی رای می‌دهند که لایق ترین‌ها برای خدمت به این مردم و کشور هستند.

روحانی تاکید کرد: از نظر دولت، این جناح و آن جناح فرقی نمی‌کند. مهم این است که صالح‌ترین و قوی‌ترین افراد و آن هایی که ملی می‌اندیشند، وارد صحنه شوند.

**علم، درمان و اشتغال نباید کالای شهری باشد

رییس جمهوری در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت توسعه روستاها تاکید کرد و گفت: خدمات عمومی در روستاها باید ارتقا یابد و علم، درمان و اشتغال نباید کالای شهری باشد.

روحانی افزود: توسعه پایدار در کشور در صورتی امکان‌پذیر است که روستاها در مسیر توسعه قرار گیرند.

وی احداث ۶ هزار کیلومتر جاده آسفالته برای روستاییان طی ۲ سال را رقم قابل ملاحظه‌ای دانست و ادامه داد: در زمینه تامین آب روستاییان قدم‌های خوبی برداشته شده و برای گازرسانی نیز کار کم نظیری انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا، روز ۱۵ مهرماه به عنوان روز روستا در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران ثبت شده است.

نخستین همایش ملی روز روستا در ۱۳و ۱۴ مهرماه امسال با حضور رییس جمهوری، وزرا و سایر دست اندکاران مرتبط با امور توسعه روستایی و همچنین ۱۱۰۰ نفر از اعضای شوراهای اسلامی روستاهای کشور با هدف بسترسازی برای طرح بیشتر مباحث مرتبط با روستاها و جلب توجه به اهمیت روستاها و همچنین پاسداشت روز ملی روستا برگزار می‌شود.

//بازده//

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۱۳ نفر)

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی