کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

رهبر اکثریت سنا: سه شنبه مجددا برای رد توافق ايران راي گيري خواهیم کرد / رهبر اقلیت: رای گیری دوباره اتلاف وقت است

سناتور میچ مک کانل پس از پیروزی اوباما در سنا گفت: سنای آمریکا روز سه شنبه یک رای گیری دیگر درباره قطعنامه عدم تایید موافقتنامه هسته ای ایران برگزار خواهد کرد.

1254.jpg

رهبر اکثریت سنا از رای گیری مجدد در مورد توافق ایران خبر داد.

به گزارش بازده و به نقل از انتخاب، سناتور میچ مک کانل پس از پیروزی اوباما در سنا گفت: سنای آمریکا روز سه شنبه یک رای گیری دیگر درباره قطعنامه عدم تایید موافقتنامه هسته ای ایران برگزار خواهد کرد.

پس از آنکه دموکرات ها موفق شدند مانع از پیشبرد قطعنامه عدم تایید موافقتنامه هسته ای ایران در سنا شوند مک کانل اعلام کرد سنا پیش از ضرب الاجل پایانی ۱۷ سپتامبر این قطعنامه را بار دیگر بررسی خواهد کرد.

در رای گیری روز پنجشنبه در خصوص رای گیری درباره قطعنامه عدم تایید موافقتنامه هسته ای ایران ۵۸ نفر رای موافق و ۴۲ نفر رای مخالف دادند و به این ترتیب این قطعنامه به رای گذاشته نخواهد شد زیرا برای رای گیری درباره آن حمایت ۶۰ سناتور الزامی بود که جمهوریخواهان نتوانستند این تعداد رای را به دست آورند.

هری رید رهبر اقلیت سنا در واکنش به این اظهارات مک کانل در کنفرانسی مطبوعاتی گفت رای گیری دوباره در روز سه شنبه « اتلاف وقت » خواهد بود و همان نتیجه ای را درپی خواهد داشت که در رای گیری روز پنجشنبه به دست آمد.

سایت کسب و کار بازده

(مشاهده ۲۰ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “رهبر اکثریت سنا: سه شنبه مجددا برای رد توافق ايران راي گيري خواهیم کرد / رهبر اقلیت: رای گیری دوباره اتلاف وقت است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫691 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت