کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

رسوایی جدید چهار غول خودروسازی

آزمایش‌های تازه نشان می‌دهند، شرکت‌های میتسوبیشی، مزدا، هوندا و مرسدس بنز خودروهایی تولید می‌کنند که میزان آلایندگی‌شان بسیار بیشتر از چیزی است که اعلام شده است.

 

 

takhlof.jpg

به گزارش بازده به نقل از قدس آنلاین، این چهار غول خودروسازی نیز به دلیل پنهان کردن میزان واقعی آلایندگی خودروهای‌شان و نقض استانداردهای اتحادیه اروپا همراه با شرکت فولکس واگن مجازات خواهند شد.

بر اساس گزارشی که آژانس حفاظت از محیط زیست اروپا منتشر کرده، میزان آلایندگی اکسید نیتروژن خودروهای سه شرکت مزدا، میتسوبیشی و مرسدس بنز چهار برابر و خودروهای شرکت هوندا شش برابر بیشتر از استانداردهای اتحادیه اروپا است.

نیک مولدن، متخصص تجریه و تحلیل آلاینده‌های هوای آژانس حفاظت از محیط زیست اروپا به روزنامه گاردین گفت:” چرخه معیوب آزمون خودروهای دیزل در اتحادیه اروپا باعث شده تا شرکت‌های خودروسازی برای کسب سود بیشتر و کاهش هزینه‌های تحقیق و توسعه، استانداردها را دور بزنند. ”

با این وجود، شرکت فولکس واگن جدول زمانی برای عودت و تعمیر بیش از ۱۱ میلیون خودروی دیزل منتشر کرده که بیش از دو میلیارد دلار خرج روی دست این غول خودروسازی خواهد گذاشت.

این شرکت با تعبیه نرم افزاری در موتور خودروهای دیزل اش توانست میزان آلایندگی خودروهایش را کمتر از مقدار واقعی نشان دهد.

 

//بازده//

مطالب پیشنهادی:

۵ راه برای ساختن برند شخصی

ساده‌ترین روش دور کردن افکار منفی

شرایط واگذاری‌های پس از برجام

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۴۹ نفر)

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی