کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

رد کردن اتهاماتِ تجاوز جنسی شاهزاده‌ی سعودی پس از بازداشت در عمارت‌اش در لس‌آنجلس

دادستان‌ لس‌آنجلس کانتی دوشنبه‌ی گذشته اعلام کرد برای اتهامات تجاوز جنسی علیه شاهزاده‌ی سعودی که ماه گذشته در مجتمعی نزدیک بورلی هیلز بازداشت شده بود پرونده‌ی قضایی تشکیل نخواهد داد.

102015_hn_prince_1280.jpg

لس‌آنجلس تایمز گزارش می‌دهد دادستان‌ علیه ماجد عبدالعزیز آل‌سعودِ ۲۸ ساله ادله‌ی کافی ارائه نکرده است. شاهزاده‌ی آل‌سعود توسط یک خدمت‌کارِ زن متهم شده‌ بود که تلاش کرده است در عمارت بورلی گِلِن او را به انجام عمل جنسی وادار کند. پس از بازداشت شاهزاده در ۲۳ سپتامبر، پلیس اعلام کرد با سه دادخواستی که در دادگاه مدنی علیه آل‌سعود صورت گرفته، اکنون تعداد زنانی که شاهزاده را به تجاوز متهم کرده‌اند بیشتر شده است.

دادستان‌ پرونده را به دفتر وکلای شهر لس‌آنجلس ارجاع داد، که هنوز هم می‌تواند برای شاهزاده‌ی سعودی محکومیت به سوء‌رفتار را در پی داشته باشد. شاهزاده ارتکاب به هر جرمی را رد می‌کند.

آلن جکسون، وکیل آل‌سعود به تایمز می‌گوید: “تمام اتهامات علیه او کذب است. تصمیم دفتر دادستانی منطقه برای عدم تشکیل پرونده نشان می‌دهد که داستان‌های دادخواهان قابل‌اثبات نیست. شیخ بسیار خوشحال است که این ماجرا را پشت سر می‌گذارد و به روال عادی زندگی خود برمی‌گردد.”

تایمز گزارش می‌دهد که شاهزاده‌ی آل‌سعود از زمان بازداشت‌اش در کالیفرنیای جنوبی باقی مانده است. وی چند ساعت پس از بازداشت با وثیقه‌ی ۳۰۰۰ دلاری آزاد شد.

ون‌فریش، وکیل زنانِ شاکی، گفت شکایت مدنی علیه آل‌سعود به‌رغم کمبود اتهامات ارتکاب جرم، همچنان ادامه خواهد داشت. در دادخواهی ادعا شده است شاهزاده‌ی آل‌سعود مرتکب وارد کردن لطمه‌ی روحی، تجاوز و ضرب و جرح، تبعیض جنسی و آزار زنان خدمتکار شده است.

پلیس سابقا به صراحت اعلام کرده بود که آل‌سعود، به‌رغم مقام سلطنتی‌اش، در این پرونده از مصونیت سیاسی برخوردار نیست. پلیس می‌گوید عبدالعزیز آل‌سعود خانه‌ای را اجاره کرده بود که تقریبا ۳۷ میلیون دلار ارزش داشت.

ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: فوکس‌نیوز

 

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی