کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

راز میلیاردر شدن از نظر استیو جابز

استیو جابز در یک جمله به خوبی تفاوت فکری میلیاردرها را با افراد عادی به تصویر کشید و ما در این نوشتار راز میلیاردر شدن از نظر استیو جابز را برای شما می گوییم.

راز میلیاردر شدن از نظر استیو جابز

طرز تفکر میلیونر‌ها با افراد عادی جامعه فرق دارد که استیو جابز از این امر مستثنا نیست.

استیو جابز نابغه‌ای بود که با ثروتی حدود ۱۰.۲ میلیارد دلار دار فانی را وداع گفت و اما این تفاوت از دیدگاه او در یک جمله خلاصه می‌شود: “هوش میلیاردری”. در گفتمانی که با حضور استیو جابز برگزار شد، وی در پاسخ به این سوال که “تفاوت میلیاردها با افراد عادی در چیست” پاسخی کوتاه داد که این تفاوت را به خوبی نشان می‌دهد.

موسس شرکت اپل در پاسخ گفت: ” تمام چیزهایی که به آن زندگی می‌گویید از افرادی تشکیل شده که به هیچ عنوان از شما باهوش‌تر نیستند و شما می‌توانید تغییر ایجاد کنید، بر دیگران تاثیر بگذارید و چیزهایی را بسازید که توسط دیگران استفاده می‌شوند.”

ماتیسون، یکی از سرمایه‌گذارانی که با افراد میلیونر کار کرده است، در این رابطه می‌گوید: “میلیادرها به این حقیقت رسیده‌اند که جهان انعطاف پذیر است. افراد کاردان با تلاش می‌توانند به معنای واقعی جهان را تغییر دهند، برخلاف بقیه که فکر می‌کنند دنیا مفهومی ثابت و غیرمتغییر است و همه چیز به‌دست تقدیر رقم می‌خورد.”

میلیاردها از مغز خود کار می‌کشند و سعی می‌کنند برای مشکلات راه‌حل پیدا کنند.

استیو در این باره می‌گوید: ” افراد میلیونر به هیچ وجه باهوش تر از بقیه نیستند بلکه از مردم دیگر استراتژیک تر هستند. وقتی یک میلیونر به پول نیاز دارد به این فکر نمی‌کند که آیا امکان کسب درآمد بیشتر وجود دارد یا نه بلکه به دنبال راه‌حلی قطعی می‌گردند. هرچه اندیشه هایتان والاتر باشد، درآمد بیشتری کسب می‌کنید.”

ثروتمند شدن نه ربطی به تحصیلات دارد و نه ربطی به اینکه در چه خانواده‌ای متولد شده‌اید بلکه آن چه شما را ثروتمند می‌کند خودتان هستید.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

الف

راز میلیاردر شدن از نظر استیو جابز


 

مطالب مرتبط
باشگاه میلیاردرها : ۸ گام تا عضویت در باشگاه میلیاردرها
۴ توصیه‌ جالب برای کارآفرینان تازه کار
۳ شگرد استیو جابز برای جلسات کاری کارآمد و پربارتر
میلیاردر شدن: ۹ استراتژی میلیاردر شدن از زبان میلیاردرها
۸ دلیل که چرا تا الان میلیاردر نشده‌اید
۷ راز پولدار شدن به شیوه بیل گیتس
بیل گیتس شدن: ۶ روش واقعی که بیل گیتس شویم
میلیاردر شدن :۷ توصیه برای میلیاردر شدن
۲۰ مهارت که کم‌تر از ۵ سال میلیاردر شوید
۱۱ درس زندگی‌ساز که باید از استیو جابز بیاموزیم
میلیاردر شدن در جوانی: ۹ کار برای اینکه در جوانی میلیاردر شوید
۵۰ راز درباره استیو جابز و اپل که نمی‌دانستید

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی