کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

رابطه عاشقانه امبر هرد همسر سابق جانی دپ با میلیاردر مشهور فاش شد

رابطه عاشقانه امبر هرد همسر سابق جانی دپ با میلیاردر مشهور فاش شد. امبر هرد، بازیگر آمریکایی و همسر سابق جانی دپ با ایلان ماسک میلیاردر پرآوازه عکسهایی را در اینستاگرام خود منتشر کردند که نشان از رابطه نزدیک و صمیمانه آنها دارد.

امبر هرد

این عکس در رستورانی به نام «مو مو» در استرالیا گرفته شده؛ جایی که امبر هرد برای فیلمبرداری فیلم جدیدی که در آن بازی کرده در آنجا به سر می برد.

ایلان ماسک، میلیاردر چهل و پنج ساله متولد آفریقای جنوبی است. او سه بار ازدواج کرده که دو بار آن با تلولاه ریلی، بازیگر انگلیسی بوده است. او از همسر اولش جاستین ویلسون، نویسنده کانادایی صاحب شش پسر شد اما پسر اولش را ده هفته پس از تولد از دست داد.

ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت خودروسازی «تسلا» و بنیانگذار «اسپیس‌ اکس» است؛ شرکتی که توانست با موفقیت موشک فالکن ۹ را از کالیفرنیا به فضا بفرستد و حالا در پی فرستادن مسافر به فضا است.

امبر هرد، بازیگر آمریکایی در سال ۲۰۰۸ با بازی در فیلم «پاین اپل اکسپرس» نامش را مطرح کرد. در سال ۲۰۱۰ گفت با هر کس که عاشقش شود می تواند رابطه جنسی داشته باشد و زن و مرد بودن طرف مقابل برایش مهم نیست.

او از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ با تاسیا ون ری، عکاس در رابطه عاشقانه بود تا اینکه در سال ۲۰۱۱ در جریان فیلمبرداری «خاطرات عجیب و غریب» از بروس رابینسون با جانی دپ آشنا شد. این دو، یک سال پس از آشنایی هم خانه شدند و در فوریه سال ۲۰۱۵ نیز پیمان ازدواج بستند.

در ماه مه سال ۲۰۱۶، امبر از جانی دپ تقاضای طلاق کرد و ادعا کرد که خشونت های فیزیکی و کلامی همسرش باعث این تصمیم شده است.

پس از ماه ها کشمکش قانونی، سرانجام امبر هفت میلیون دلار از شوهرش دریافت کرد و از او جدا شد.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

رابطه عاشقانه امبر هرد همسر سابق جانی دپ با میلیاردر مشهور فاش شد


مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی