کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

دیپلمات امریکایی: خبرگی سیاسی روحانی چهره‌ی مثبت و تازه‌ای از ایران به جهانیان ارائه داد

بنت جانستون سناتور امریکایی و دیپلمات با سابقه‌ی این کشور دکتر روحانی را مردی با چهره‌ای آرام، مهربان و نیرومند توصیف کرد و گفت که وی درسایه‌ی همین ویژگی‌ها توانسته است یکی از معضلات بزرگ جهان را از میان بردارد و چهره‌ی مثبت و تازه‌ای را از ایران به جهانیان ارائه دهد.

“بنت جانسون” سناتور سابق امریکایی و یکی از دیپلمات‌های برجسته این کشور درگفت‌وگو با ایرنا اظهارکرد: دکتر حسن روحانی در ۲ سال گذشته با چهره آرام و مهربان و در عین حال نیرومندی که از خود نشان داد توانست بازتاب تازه‌ای از توانمندی‌های سیاسی ایران در رسانه‌های امریکا و عرصه سیاست جهانی به‌وجود بیاورد.

این دیپلمات امریکایی افزود: تردیدی ندارد روحانی با همین خصلت‌ها و بخصوص در سایه پیروزی شگرفی که با حصول توافق هسته‌ای با قدرت‌های جهان به‌دست آورده، امسال در مجمع عمومی سازمان ملل با استقبال گرم و بی‌سابقه‌ای از سوی سران جهان روبه رو خواهد شد.

وی در ادامه افزود، باتوجه به این که برجام هم اکنون مورد تایید و حمایت سازمان ملل متحد قرار گرفته آنچه روحانی پس از این مرحله پیش رو دارد برطرف کردن موانع داخلی در جهت اجرای مفاد این توافقنامه خواهد بود.

به گفته جانستون، سفر امسال رییس‌جمهوری ایران به نیویورک برخلاف سال‌های گذشته که بر انجام مذاکرات و برای به ثمر رساندن برجام متمرکز بود امسال با نوعی درخشش در محافل سیاسی توام است و موجب تحسین جامعه جهانی بوده و خواهد بود.

این سناتور امریکایی تصریح کرد: با توجه به سرمایه‌گذاری‌های سنگینی که دولت روحانی برای حصول این توافق کرده تردیدی ندارد اجرای برجام با جدیت تمام از سوی مسئولان ایرانی دنبال خواهد شد و اجازه نخواهند داد با مانع و یا شکستی مواجه شود.

جانستون افزود: طبیعی است که پایبندی طرف ایرانی به مفاد این توافقنامه با معامله به مثل از سوی طرفین دیگر برجام روبه رو خواهد شد و امریکا ملزم خواهد بود تا لغو تحریم‌های یکجانبه علیه ایران را به اجرا در بیاورد.

سناتور جانسون با اشاره به این که در هر دو کشور گروه‌هایی هستند که رویای اختلال و یا منحرف کردن این توافقنامه را در سر دارند، گفت، توافقنامه‌ای که مورد تایید وحمایت ۵ کشور دیگر جهان قرار گرفته و اجرای مفاد آن از سوی این کشورهای هم اکنون آغاز شده شکست‌ناپذیر خواهد بود.

به گفته‌ی این دیپلمات، گرچه در هر دو کشور گفته می‌شود که دامنه روابط و همکاری‌های میان دو کشور نباید از محدوده برنامه هسته‌ای ایران فراتر برود اما هر دو کشور آشکارا به این امر رسیده‌اند که بحران‌ها و مسائل دیگر منطقه گسترش دامنه‌ی همکاری‌ها و مناسبات میان آنها را طلب می‌کند.

وی پیش‌بینی کرد، اجرای درست و خالی از اشکال متن برجام زمینه مساعد‌تری برای گسترش همکاری‌های میان دو کشور فراهم خواهد کرد.

منبع: ایرنا

سایت کسب و کار بازده

مطالب مرتبط
۵‌ گام آسان برای ایجاد انگیزه در کار تان
روحانی: انتقال سرمایه و فناوری به ایران اولویت‌مان در تجارت با کشورهای اروپایی است
روحانی سفر خود را نیمه‌کاره رها کرد
رییس‌جمهور روحانی "فصل جدید" روابط ایران را با دنیا اعلام کرد
از خون عزیزانمان نخواهیم گذشت/ اگر لازم باشد با زبان اقتدار سخن می‌گوییم
روحانی: سفارت ایران و آمریکا بازگشایی می‌شود 
مرکل،اوباما و اردوغان،دروغگوترین؛ پوتین، سیپراس و روحانی، راستگو‌ترین
۶ راه مثبت گرایی در دنیای منفی‌
تفاوت علمی بین آدم های خداناباور ، مذهبی ، و روحانی
با این ۳ روش به طرز عجیبی مثبت می‌مانیم
با درخواست اوباما برای دیدار با روحانی موافقت شد
۱۵ جمله مثبت که باید هر روز به خودتان بگویید

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی