کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

دیدار با تتلو و کنسرت سالار عقیلی :غیرمجازی که شب انتخابات مجاز شد

دیدار با تتلو و کنسرت سالار عقیلی در شرایطی صورت می‌گیرد که در آخرین روز مهلت قانونی تبلیغات انتخاباتی، حسن روحانی و ابراهیم رئیسی با حربه موسیقی و کنسرت مقابل یکدیگر صف آرایی کنند. سالار عقیلی در مشهد برای طرفداران روحانی برنامه اجرا کرد و رئیسی با تتلو دیدار کرد.

دیدار با تتلو و کنسرت سالار عقیلی

سید ابراهیم رئیسی که تولیت آستان قدس رضوی را برعهده دارد، ترجیح داد تا روز آخر تبلیغات را در شهر محل استقرار خود مشهد بگذراند. اما در تهران، یک خواننده جنجالی به نام تتلو پس از دیدار با رئیسی وعده برگزاری کنسرت به نفع رئیسی داد.

امیرحسین مقصودلو با نام هنری تتلو اصطلاحا «غیرمجاز» است و مجوز قانونی فعالیت ندارد. او حتی چندین بار پایش به زندان باز شده اما همزمان این اجازه را پیدا کرده تا در عرشه یک ناو نظامی و در حضور افرادی با لباس نیروی دریایی جمهوری اسلامی ترانه‌ای در حمایت از انرژی هسته‌ای بخواند.

او که در این دوره از انتخابات ابتدا از محمدباقر قالیباف حمایت می‌کرد، پس از کناره‌گیری قالیباف به نفع رئیسی به جمع حامیان رئیسی پیوست. حالا در آستانه روز انتخابات، ویدئوی دیدار رئیسی و تتلو در شبکه‌های اجتماعی پربیننده شده است. از سوی دیگر تتلو وعده داده که در تهران کنسرتی انتخاباتی به نفع رئیسی برگزار خواهد کرد. این موضوع هم با توجه به قرابت فکری و نسبت فامیلی رئیسی با علم‌الهدی، امام جمعه مشهد که با برگزاری کنسرت مخالف است، مورد توجه بسیار قرار گرفته است.

منتقدان می‌گویند چگونه کاندیدای یک جریان فکری و سیاسی که با برگزاری کنسرت مخالف است، برای جلب رای دست به دامان یک خواننده «غیرمجاز» شده است.

در سوی مقابل، حسن روحانی هم ترجیح داد آخرین نمایش قدرتش را در زمین حریف برگزار کند و به مشهد رفت. در تیم همراهان حسن روحانی سالار عقیلی و حجت اشرف زاده هم حضور داشتند و سالار عقیلی توانست در حاشیه مراسم سخنرانی روحانی، ممنوعیت برگزاری کنسرت موسیقی را دور بزند.

حسن روحانی هم در سخنان خود بدون نام بردن از رئیسی و علم‌الهدی، حملات تندی را متوجه آنها کرد و گفت: «شما به مردم مشهد گفتید اگر هنر می‌خواهید و مراسم هنری باشد، از مشهد بروید بیرون. حالا می‌خواهید ایران را بگیرید و به مردم بگویید از ایران بروند بیرون؟»

انتقادات حسن روحانی از سیاست عدم برگزاری کنسرت در مشهد درحالی صورت می‌گیرد که علی جنتی، وزیر وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت روحانی در مرداد ماه سال گذشته اعلام کرد دولت به احترام مخالفان، از برگزاری کنسرت در شهر مشهد صرفنظر کرده است.


سایت کسب و کار بازده

دیدار با تتلو و کنسرت سالار عقیلی :غیرمجازی که شب انتخابات مجاز شد

دیدار با تتلو و کنسرت سالار عقیلی


خبرخوان هفته

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی