کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

دونالد ترامپ : من عاشق مسلمانان هستم

در پاسخ به سی ان ان اتفاق افتاد: ” دونالد ترامپ : من عاشق مسلمانان هستم “. نامزد جمهوری‌خواه انتخابات سال ۲۰۱۶ امریکا در واکنش به انتقادهایی که از او به دلیل دفاع نکردن از اوباما شده بود، گفت از نظر اخلاقی تعهدی برای انجام این کار ندارد.

Donald-Trump.jpg

به نقل از پرس تی وی، دونالد ترامپ، نامزد پیشتاز جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری آتی امریکا، در پاسخ به گزارشگر سی ان ان درباره موضعش در قبال مسلمانان گفت آنها را دوست دارد و حتی به انتصاب یک مسلمان در کابینه خود فکر می‌کند.

مطلب مرتبط: اظهارات ضد ایرانی ترامپ و کلینتون

او این اظهارات را در حالی بیان کرد که روز پنجشنبه هیچ واکنشی به سخنان مسلمان‌ستیزانه یکی از افراد حاضر در کمپین تبلیغاتی‌اش نشان نداد. این فرد ادعا کرد همه مشکلات امریکا به دلیل وجود مسلمانان است و این کشور باید از دست آنها خلاص شود. او همچنین اظهاراتی درباره مسلمان بودن رییس‌جمهور امریکا مطرح کرد.

مقامات امریکایی در قبال این بی‌تفاوتی ترامپ واکنش نشان داده و از او انتقاد کردند. او نیز در دفاع از خود در حساب توییترش نوشت: وظیفه‌ای به لحاظ اخلاقی در دفاع از اوباما ندارم.

نظرسنجی‌های اخیر نشان می‌دهد بسیاری از جمهوری‌خواهان طرفدار ترامپ هستند و احتمال پیروزی او در انتخابات سال ۲۰۱۶ امریکا زیاد است.


سایت کسب و کار بازده

دونالد ترامپ : من عاشق مسلمانان هستم

منبع: باشگاه خبرنگاران


 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۱۱۷ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی