کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

 درخواست سیاستمدار روس از پوتین برای حمله‌ هسته‌ای به استانبول

به دنبال بالاگرفتن تنش میان مسکو و آنکارا در پی سقوط یک فروند جنگنده روسی توسط ترکیه، یکی از سیاستمداران روس از پوتین خواست برای انتقام گرفتن از ترکیه شهر استانبول را با بمب هسته‌ای هدف قرار دهد.

به گزارش بازده به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ولادیمیر ژرنوفسکی، رییس حزب “لیبرال دموکرات” روسیه ضمن درخواست از ولادیمیر پوتین، رییس‌جمهوری این کشور برای ویران کردن شهر استانبول ترکیه گفت: حمله با بمب هسته‌ای می‌تواند به راحتی استانبول را با خاک یکسان کند، یک بمب هسته‌ای کافی است تا این شهر از روی زمین محو شود.

velad.jpg

بحران میان مسکو و آنکارا پس از آن بالا گرفت که ترکیه یک جنگنده روسیه را در آسمان سوریه سرنگون کرد که به دنبال آن یک خلبان روسی و یک سرباز روس کشته شدند. روسیه پس از این اقدام ترکیه، سامانه دفاعی ضد موشکی خود را در سوریه تقویت و تغییراتی را در روابط اقتصادی خود با ترکیه ایجاد کرد.

در همین راستا، رییس کمیته روابط بین‌الملل در دومای روسیه در صفحه رسمی خود در پایگاه اجتماعی “فیس‌بوک” اظهارات یکی از نمایندگان کنگره امریکا را منتشر کرد که در آن تاکید کرده “ترکیه نباید عضو ناتو باشد.”

وی به نقل از این نماینده نوشت: باید برای روسیه دست زد اما در مقابل می‌بینیم که به شدت از کاری که کرده و به خاطر اقدامی که دولت ما خواهان اتخاذ آن نیست یعنی مقابله با تروریست‌هایی که مردم افریقا، خاورمیانه و پاریس را می‌کشند، از مسکو انتقاد می‌کنند. اگر عضویت ناتو به معنای دفاع از رجب طیب اردوغان، رییس‌جمهوری ترکیه است، پس در این صورت نباید عضو ناتو باشد یا اینکه ما نیز نباید عضو آن نباشیم.

رییس کمیته روابط بین‌الملل در دومای روسیه به نقل از این نماینده گفت: بشار اسد، رییس‌جمهوری سوریه خطری علیه امریکا و جهان غرب نیست. در صورت برکناری اسد در نهایت یک تروریست جای او را خواهد گرفت و اندیشه نابودی کشورهای غربی را در سر خواهد پروراند.

 

سایت کسب و کار بازده

منبع:ایسنا

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۴۲ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی