کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

درباره‌ی ما
مقدمه
بازده حاصل تلاش تیمی است که نیک می‌دانند دانایی توانایی است و دانش‌افزایی را سرآغازی برای دانایی می‌دانند.
ما از ۱۳۹۳ فعالیت خود را به شکل رسمی با چاپ ماهنامه‌ی بازده آغاز کردیم. سپس سایت بازده را با هدف اطلاع رسانی و انتشار اخبار و مطالب در تمام حوزه‌های کسب و کار، کارآفرینی، اقتصاد، بازاریابی، سبک زندگی، روانشناسی، موفقیت، و بسیاری دیگر از حوزه‌های خبری و اطلاع‌رسانی راه‌اندازی کردیم.
هدف
هدف از تولید این محتوا ارائه‌ی مجموعه‌ای کامل از مطالب غنی و متنوع پیرامون زندگی کاری، حرفه‌ای، شغلی و شخصی همه‌ی افراد در تمامی گروه‌های سنی، جنسی، شغلی و … است تا الگوی درست و مناسبی از تمام ابعاد کار و زندگی به شما گرامیان معرفی شود.
درج روزانه‌ی انبوه مطالب و مقالات و پوشش شبانه‌روزی اخبار در سایت بازده و گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی و فضای مجازی گرچه گاهی سخت و دشوار است اما همراهی شما گرامیان الهام‌بخش و انگیزه‌بخش ما در این مسیر رسانه‌ای است که ایمان می‌آوریم به ما اعتماد کرده‌اید و همراه ما هستید.
تیم تحریریه
تیم تحریریه‌ی بازده شامل متخصصانی از دانش‌آموختگان جوان در رشته‌های روزنامه‌نگاری، زبان انگلیسی، حسابداری، مدیریت بازرگانی، و فناوری اطلاعات است که روزانه به شکل حرفه‌ای به تولید محتوا برای سایت و مجله‌ی بازده می‌پردازند باعث افتخار ما است که بگوییم کارهای ترجمه‌شده از بهترین و به‌روزترین و معتبرترین منابع انگلیسی آماده می‌شوند و در اختیار شما مخاطبان و خوانندگان گرانقدر قرار می‌گیرند.
باعث خوشحالی و شعف تیم تحریریه‌ی نشریه‌ی بازده است که با انتقادها و پیشنهادهای خود در این راه یاری‌بخش و همراه ما باشید.
از اینکه با شما هستیم خوشحالیم، با ما همراه باشید.
مدیرمسئول: امیر پوریانسب

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 1٫410 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت