کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

دانشگاه تهران رتبه‌ی ۱ کشور در نظام رتبه‌بندی یو‌اس‌نیوز را کسب کرد

در ویرایش ۲۰۱۶ رتبه‌بندی بهترین دانشگاه‌های دنیا (Best Global Universities) که توسط یو.اس. نیوز منتشر می‌شود، دانشگاه تهران  با کسب ۴۸ و چهار دهم امتیاز توانسته است در رتبه اول کشور، رتبه ۵۷ آسیا و رتبه ۳۷۹ جهان قرار گیرد.

 

uni.jpg

پس از دانشگاه تهران، دانشگاه‌های صنعتی شریف، صنعتی اصفهان، صنعتی امیرکبیر، علوم پزشکی تهران، تربیت مدرس، علم و صنعت و دانشگاه آزاد اسلامی کرج به ترتیب رتبه‌های دوم تا هشتم ملی را به خود اختصاص داده اند.

به گزارش بازده به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، این دومین ویرایش از نظام رتبه بندی بهترین دانشگاه‌های دنیاست که توسط یو.اس. نیوز منتشر می‌شود.

در ویرایش قبلی این نظام نیز، دانشگاه تهران رتبه اول ملی را به خود اختصاص داده بود.

بر اساس سیاست یو.اس. نیوز، رتبه‌بندی «بهترین دانشگاه‌های دنیا» جهت ارایه درکی بهتر از چگونگی مقایسه دانشگاه‌ها در سراسر دنیا ارایه می‌شود زیرا با توجه به افزایش دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشورهای خارجی را دارند، رتبه‌بندی بهترین دانشگاه‌های دنیا ـ که بویژه بر اشتهار و پژوهش‌های دانشگاهی مؤسسه‌ها به طور کلی تمرکز دارد ـ می‌تواند به دانشجویان در انتخاب دانشگاه‌های مدنظر کمک کند.

 

//بازده//

مطالب پیشنهادی:

۹ دلیل که پرستاران همسران معرکه‌ای هستند

تاسیس فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای با مشارکت خارجی

۹ شگرد پس‌انداز پول برای همه؛ چگونه پول پس‌انداز کنیم؟

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۲۷ نفر)

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی