کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

دانشمندان شاهد سفر خارج از بدن این مرد بودند

دانشگاه استنفورد، ناسا (اداره‌ی ملی هوانوردی و فضایی )، و سازمان سیا در یک پروژه‌ی مشترک، اینگو سوآن را هنگامی که بدن خود را ترک می‌کرد، تحت نظر قرار دادند. او از چند جسم آسمانی از جمله سیاره‌ی مشتری دیدار کرده‌ بود.

خارج از بدن

آن‌چه او دید، غیرقابل باور است!

این پروژه برای آزمودن مشاهده از راه دور بود. مشاهده از راه دور فرآیندی است که به وسیله‌ی آن شخص بدن خود را در نقطه‌ی آ ترک می‌کند و نقطه‌ی ب را می‌بیند. درک این‌که چرا ناسا و سازمان سیا به این شیوه‌ی مطمئن و ارزان اکتشاف علاقه دارند، دشوار نیست.

سفر خارج از بدن

زمانی که سوآن از سیاره‌ی مشتری بازدید کرد، با جزییات روشنی درباره‌ی یکی از حلقه‌های مشتری که ما از وجود آن خبر نداشتیم بازگشت. در سال ۱۹۷۲، پایونیر ۱۰ ناسا، آن‌چه را سوآن به طور مفصل شرح داده بود، دید. او از “ماه” نیز بازدید‌ کرده بود، و در نهایت کتابی درباره‌ی تجربیات خود منتشر کرد (کتاب “نفوذ”).

“تکرار موفقیت‌آمیز این نوع مشاهده از راه دور در لابراتوآرهای مستقل، شواهد علمی قابل توجهی برای تحقق این پدیده به ارمغان آورد. کشف این‌که تعداد روزافزونی از آدم‌هایی که می‌توانند کیفیت بالای مشاهده از راه دور را اثبات کنند، به خودی خود بر قدرت این نتایج می‌افزاید. هرچند این تجربیات برای خود این آدم‌ها نیز شگفتی‌آور است. حتی افرادی از سازمان سیا به عنوان “مشاهده‌کننده از راه دور” در پروژه شرکت کردند تا فرآیند کار را مورد انتقاد قرار بدهند. کارکنان سازمان سیا توصیفات موفقیت‌آمیز و بسیار با کیفیتی ارائه دادند که همتاسازی بی‌نام توصیفات و اهداف را، به وسیله‌ی تشخیص‌های مستقل امکان‌پذیر می‌کند.”- هارولد پاتاف، پی‌اچ‌دی، دانشگاه استانفورد.

در حالی که این نمونه از قدرت و تنوع توانایی‌های بشری شگفت‌آور است، موضوع زمانی پیچیده‌تر می‌شود که اطلاعاتی را درباره‌ی نفوذ سوآن بشنوید. فوق‌العاده‌ترین جنبه‌ی تجربه‌ی سوآن درباره‌ی بخش تاریک ماه در بیش‌تر مطالبِ نوشته شده درباره‌ی مشاهده از راه دور، ذکر نشده‌است.

سوآن در کتاب خود به نام “نفوذ” می‌گوید: “خواندن درباره‌ی اشیاء ناشناس پرنده در مقاله‌ها و کتاب‌ها یک چیز است و شنیدن شایعاتی مبنی بر این‌که ارتش یا دولت علاقمند به چنین موضوعاتی شده‌اند، چیز دیگر! طبق این شایعات موجودات فرازمینی و سفینه‌ی آدم‌فضایی‌هایی که روی زمین فرود آمده‌اند، دستگیر شده‌اند. اما رسیدن به موقعیتی که همه چیز را تایید کند، موضوع متفاوتی است. من برج، ماشین‌آلات، چراغ‌، ساختمان‌، و ربات‌های انسان‌نمایی دیدم که مشغول کار بر روی چیزی بودند که نتوانستم ماهیت‌اش را تشخیص بدهم (در پشت ماه).”

او توضیح مفصلی درباره‌ی تمدنی بسیار پیشرفته در سمت نامعلوم ماه می‌دهد. موضوع جالب‌تر این است که سوآن یکی از موفق‌ترین شرکت‌کنندگان در پروژه‌ی مشاهده از راه دور بود (تا جایی که ما می‌دانیم). او توانست به طور موفقیت‌آمیزی تقریبا هر چه را که در برابرش قرار داشت ببیند. شنیدن تفکرات و دیدگاه او بسیار جالب است.

ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده_سارا فیضی

نویسنده: جف ویلسون

منبع: د اسپریت ساینس – thespiritscience

موضوع محوری:

سفر خارج از بدن

بازده

 

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی