کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

حضور پر رنگ انگلیسی‌ها در کنفرانس معرفی قراردادهای نفتی

مدیرکل اروپا، آمریکا و همسایگان دریای خزر وزارت نفت٬ از سفر هیئت بزرگ اقتصادی انگلیس به ایران در آینده نزدیک خبر داد و گفت: شرکتهای انگلیسی برای حضور پررنگ در کنفرانس معرفی قراردادهای جدید نفتی که آبان ماه در تهران برگزار می‌شود اعلام آمادگی کردند.

shana.jpg

به گزارش بازده، حسین اسماعیلی در گفتگو با شانا با اشاره به این که شرکت‌های انگلیسی از برگزاری کنفرانس قراردادهای جدید نفتی در تهران استقبال کردند، درباره این که آیا تغییر محل برگزاری کنفرانس از لندن به تهران، تاثیری در مشارکت سرمایه گذاران انگلیسی به همراه خواهد داشت یا نه، گفت: اینگونه نخواهد بود؛ شرکت‌های انگلیسی اعلام کردند که در کنفرانس تهران حضور پر رنگی خواهند داشت، ضمن این که معرفی قراردادهای نفتی در تهران را مناسبت تر از لندن عنوان کردند.

وی با بیان این که هیئت بزرگ اقتصادی انگلیس در آینده نزدیک برای دیدار و گفتگو با مقام‌های اقتصادی وارد ایران می‌شوند، تصریح کرد:  انگلیسی ها در تلاش هستند در رقابت با دیگر کشورها فرصت سرمایه گذاری در ایران را از دست ندهند.

هیئت بلندپایه بازرگانی انگلیس، برای ارزیابی زمینه‌های همکاری و بررسی راه‌های گسترش آن با مقام‌های نفتی دیدار و گفتگو کرد.

اسماعیلی زمینه فعالیت شرکت هایی که روز گذشته با آن ها مذاکره کردند را اکتشاف، ساخت تجهیزات و حقوق بین الملل عنوان کرد و گفت: آنها اظهار امیدواری کردند با توجه به سابقه همکاری دو کشور در گذشته هر چه سریع تر به ایران برگردند.

هیئت بلندپایه ٢٤ نفره سرمایه گذاری – بازرگانی انگلیسی به ریاست مارتین جانسون، مدیراتاق بازرگانی ایران – انگلیس نخستین هیئت تجاری از انگلستان است که در یک دهه گذشته وارد تهران شدند.

منبع: شانا

//بازده//

مطالب پیشنهادی:

در جلسه استیضاح وزیر راه چه گذشت؟/ روحانی به مجلس نیامد

تازه‌ترین خبر از بنزین سهیه‌ای ۷۰۰ تومانی

تا ۲ ماه آینده تمام تحریم‌ها برداشته می‌شود

(مشاهده ۴۳ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

0 دیدگاه در “حضور پر رنگ انگلیسی‌ها در کنفرانس معرفی قراردادهای نفتی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫563 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت