کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

جشن سپاس هسته‌ای

سخنگوی ستادهای مردمی حامیان دولت گفت: جشن سپاس هسته ای جلوه ای از مشارکت سیاسی مردم ایران است

nuckleer.jpg

سخنگوی ستادهای مردمی حامیان دولت گفت: جشن سپاس هسته ای جلوه ای از مشارکت سیاسی مردم ایران است و آحاد ملت ایران به تمام ارکان نظام عشق می ورزند و آن را برایندی از خواست و اراده خود می دانند.

به گزارش بازده و به نقل از ایرنا روز سه شنبه عیسی قبادی سخنگوی ستادهای مردمی حامیان دولت گفت: در طول ۳۶ سال گذشته پس از پیروزی انقلاب اسلامی ما همواره شاهد حمایت عاشقانه مردم از دستاوردهای بزرگ نظام بوده ایم.

وی جشن آزادی خرمشهر را نمونه بارزی از شادی فراگیر مردم در سوم خرداد سال ۶۱ برشمرد و ادامه داد: جشن هسته ای جلوه ای بی نظیر از عشق و حمایت مردم را از این رویداد بزرگ تاریخی به نمایش خواهد گذاشت.

سخنگوی ستادهای حامیان دولت افزود: برگزاری جشن سپاس مردم ایران از رهبر فرزانه انقلاب، دولت تدبیر و امید و تیم پرتوان مذاکرات هسته ای، برگی زرین از همراهی و قدرشناسی ملت بزرگ ایران است.

قبادی خاطرنشان کرد: ستاد مردمی حامیان دولت بدنبال اخذ مجوز برای برگزاری جشن هسته ای در مکانی خاص نیست، بلکه همه ما درانتظار جشنی فراگیر هستیم؛ چرا که این پیروزی از آن ملت رشید ایران است.

سایت کسب و کار بازده

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۲۶ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی