کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

جدول وزن ایده‌آل زنان و مردان متناسب با قد ، جثه و سن

جدول وزن ایده‌آل زنان و مردان متناسب با قد، جثه و سن

جدول وزن از جمله چیزهایی است که همه برای کنترل وزن به تناسب قد ، جثه و سن خود به آن نیاز دارند. در این نوشتار یک جدول وزن ایده‌آل زنان و مردان متناسب با قد ، جثه و سن عرضه می شود. وزن دلخواه و ایده‌آل برای هر فرد مفهومی متفاوت دارد. اغلب اوقات وزن دلخواه می‌تواند برای سلامتی‌مان ضرر داشته باشد، در حالی‌که وزن ایده‌آل وزنی است که برای عملکرد بهینه‌ی بدن ضروری است.

جدول وزن

ولی وزن‌ دلخواه با تعریف وزن‌ ایده‌آل در تضاد است؛ کاهش وزن‌ بیش از حد و وسواسی؛ و این هرگز برای سلامتی‌تان مناسب نیست. همه می‌دانیم اضافه وزن‌ بیش از حد با افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های مختلف همراه است؛ بیماری‌هایی از قبیل دیابت، فشار خون، ناراحتی‌های قلبی؛ ولی کاهش وزن‌ بیش از حد نیز به نوبه‌ی خود بسیار خطرناک است.

قصد داریم یک جدول عددی ویژه به شما ارائه کنیم؛ این جدول توسط پزشکان و متخصصان طراحی شده است و وزن‌ ایده‌آل بدن‌تان را به شما نشان می‌دهد. این جدول عددی جامع شامل متغیرهایی (پارامتر) مختلف از قبیل قد، سن و جثه تان است. این جدول بر اساس این متغیرها (پارامترها) وزن‌ ایده‌آل‌تان را به شما نشان می‌دهد.

مطلب مرتبط : افزایش قد طبیعی :۲۰ خوراکی و حرکات ورزشی برای افزایش قد

بزرگ‌ترین نقطه‌ی قوت این جدول آن است که نسبت‌های ناسالم میان قد و وزن‌ و سن‌تان را توصیه و ترویج نمی‌کند، و به شما می‌گوید بر اساس نسبت‌های مختلف، وزن‌تان دقیقا باید چند کیلوگرم باشد. به علاوه این جدول وزن را با توجه به قد و جثه و سن نشان می دهد. در حالی که جدول های دیگر فارغ از سن و جثه صرفا وزن را با قد مقایسه می کنند. به همین دلیل این جدول با وارد کردن جثه و سن به شما امکان می دهد وزن ایده آل خود را با دقت بیشتری مشخص کنید. وارد کردن سن در چنین جدول هایی بسیار دشوار است. بنابراین در این جدول سن از طریق دامنه ی وزن مشخص می شود.

مطلب مرتبط :‌ ۳۰ نکته آسان برای لاغر شدن در ۳۰ روز

دو جدول زیر را ببینید تا وزن ایده‌آل‌تان را دقیقا متوجه شوید! جدول اولی مخصوص آقایان است و بعدی به خانم ها اختصاص دارد.  گفتنی است که در این دو جدول سن در دامنه ی وزن تعریف شده است. هم چنین جثه در سه مقوله ی ریزنقش ، متوسط، و درشت اندام تعریف شده است.

وزن

وزن


ترجمه:تحریریه سایت کسب و کار بازده_امیررضا مصطفایی

منبع: گواَندستِی‌فیت

جدول وزن ایده‌آل زنان و مردان متناسب با قد، جثه و سن


برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی