کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

جدول قیمت در بازار خودرو داخلی

در بازار خودرو در حالی که خبر از گرانی محصولات خودرو داخلی از سرچشمه به میان بود، ارزش خودروهای داخلی دو خودروساز بزرگ کشور نسبت به هفته گذشته ۱۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومان نوسان را به ثبت رسانده‌اند.

خودرو

قیمت برخی از تولیدات دو خودروساز بزرگ کشور در بازار خودرو در حالی نسبت به هفته گذشته نوسان به خود دیده‌اند که به جز ساندرو دنده‌ای، تمام خودروهای مونتاژ شده این دو نام تجاری بدون تغییر قیمت خرید و فروش می‌شوند.

به طور دقیق محصولات زیر مجموعه خودرو سمند با نوسان کاهشی ۲۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومانی مواجه شده است و این در حالی است که خودرو دنا کاهش ۲۰۰ هزار تومانی، ۴۰۵ کاهش ۱۰۰ تومانی، ۲۰۶ صندوق دار ۱۰۰ هزار تومان کاهش و تندر پارس خودرو نیر با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی روبه‌رو شده است.

در سوی دیگر بازار خودرو پارس به طور میانگین با افزایش قیمت ۱۰۰ هزار تومانی، رانا با افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی، پراید با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی و رنو ساندرو دنده‌ای با افزایش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی مواجه شده‌اند و این در حالی است که قیمت کارخانه محصولات دو خودروساز بزرگ کشور هیچگونه تغییری نداشته و در چند روز گذشته خبر از گرانی خودرو از سرچشمه بوده است.

قیمت بازار خودرو داخلی

منبع:خبرگزاری میزان

تحریریه سایت کسب و کار بازده

//بازده//

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی