کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

جان کری زمان برداشته شدن تحریم ایران را اعلام کرد

جان کری در پاسخ به سؤالات یک نماینده کنگره امریکا درباره توافق هسته‌ای ایران گفت تحریم‌های اقتصادی علیه ایران تا قبل از اجرای کامل توافق هسته‌ای برداشته نخواهد شد.

John_Kerry.jpg

به گزارش بازده و به نقل از مهر، وزیر امور خارجه امریکا در پاسخ به سؤالات نماینده کنگره امریکا گفت تا زمانی که توافق هسته‌ای کامل اجرا نشود تحریم‌های اقتصادی به قوت خود باقی خواهد بود.

تایمز اسرائیل نوشته که جان کری در پاسخ به سؤالات یک نماینده‌ی کنگره امریکا درباره توافق هسته‌ای ایران گفت تحریم‌های اقتصادی علیه ایران تا قبل از اجرای کامل توافق هسته‌ای برداشته نخواهد شد.

وی در پاسخ به سؤالات “جو ویلسون” نماینده کارولینای جنوبی که در این روزنامه صهیونیستی منتشر شد، افزود: طبق توافق، ایرانی‌ها باید دو سوم از سانتریفیوژها و تمام ذخایر اورانیوم غنی شده خود را تعلیق کنند و در آن صورت تحریم‌های اقتصادی علیه این کشور برداشته می‌شود.

کری در پاسخ به سؤال دیگری که درباره احیای اقتصادی ایران بعد از توافق و حمایت این کشور از گروه‌های ترویستی مطرح شده بود، به صحبت‌های قبلی خود بسنده کرد و گفت که در صورت تأیید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی از تاسیسات هسته‌ای ایران تحریم‌ها برداشته می‌شود.

وزیر خارجه امریکا هم‌چنین درباره اتهام زنی به ایران در خصوص بمب‌گذاری مرکز یهودیان آرژانتین خاطر نشان کرد: ما هم‌چنان روی این پرونده کار می‌کنیم و متهمان اصلی این حادثه را پیگیری می‌کنیم. به گفته وی واشنگتن اعتقاد دارد که نفوذ ایران در منطقه بعد از مرگ هوگو چاوز کاهش یافته است.

وی خطاب به جامعه یهودیان اعلام کرد که کشورش همیشه علیه جنبش‌های ضدیهود در جهان خواهد بود و آنها باید اطمینان داشته باشند که اظهارات ضد اسرائیلی مقامات ایران از سوی امریکا پیگیری خواهد شد.

وزیر امور خارجه امریکا بار دیگر به پشتیبانی کشورش از رژیم اشغالگر قدس در مقابل ایران اشاره کرد و گفت: در هر صورتی ما از امنیت اسرائیل در مقابل تهدیدهای منطقه‌ای حمایت خواهیم کرد.

منبع: مهر

سایت کسب و کار بازده

(مشاهده ۳۸ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “جان کری زمان برداشته شدن تحریم ایران را اعلام کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫787 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت