کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

تیلور سوئیفت در ۴ روز رکورد فروش آلبوم را شکست

تیلور سوئیفت در ۴ روز رکورد فروش آلبوم را شکست و آهنگهای او بیشتر از هر مجموعه دیگری در سال جاری به طور آنلاین به فروش رسید.

تیلور سوئیفت در ۴ روز رکورد فروش آلبوم را شکست

مجله بیلبورد گزارش داد که آلبوم «شهرت» خانم سوئیفت در چهار روز اول به بازار آمدن در دهم نوامبر، یک میلیون و پنج هزار نسخه فروش رفت.

پیش از رکورد شکنی آلبوم سوئیفت، آلبوم « شکاف » از آهنگ‌های «اد شیران » با ۹۱۹ هزار نسخه، پرفروش ترین آلبوم سال بود.

آلبوم «لعنتی» کار «کندریک لامار» هم ۸۴۲ هزار نسخه فروش رفته بود.

از مدتی پیش مجله بیلبورد روش محاسبه فروش آلبوم ها را تغییر داد، و با جمع بستن فروش ۱۰ آهنگ جداگانه و هر ۱۵۰۰ دانلود آنلاین را یک آلبوم به حساب آورد، میزان کل فروش آلبوم «شیران» به ۲ میلیون و سیصد هزار نسخه رسید. آلبوم لامار هم ۲ میلیون و پانصد هزار نسخه شد.

اما آلبوم «شهرت» سوئیفت، هنوز برای برای و دانلود آنلاین آماده نشده، بنابراین هواداران باید آن را بخرند یا منتظر بمانند تا روی «اسپاتیفای» یا «اپل موزیک» قرار گیرد.

«تیلور سوئیفت» نخستین هنرمندی است که سه آلبومش بیش از یک میلیون نسخه در نخستین هفته انتشار به فروش رسید. نخستین این آلبوم ها «۱۹۸۹» بود که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. آلبوم «اکنون سخن بگو» و «قرمز» از او نیز در هفته نخست انتشار بیش از یک میلیون نسخه به فروش رسید.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

تیلور سوئیفت در ۴ روز رکورد فروش آلبوم را شکست


خبرخوان هفته

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

  1. سلام و درودها
    بزرگوارید. موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی