کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۶ توصیه ستاد امنیت انتخابات کشور به رای دهندگان که بسیار مهم است

کمتر از ۳۶ ساعت تا شروع انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ باقی مانده است و خوب است چند توصیه ستاد امنیت انتخابات کشور به رای دهندگان که برای شرکت در انتخابات لازم است را بدانیم. یادتان باشد داشتن شناسنامه برای شرکت در انتخابات ضروری است اما الزامی برای همراه داشتن اصل کارت ملی وجود ندارد و همین که متقاضی شماره ملی‌اش را به خاطر داشته باشد کفایت می‌کند. سیستم‌های آنلاین و برخط بوده و بلافاصله شماره ملی ارائه شده از سوی رای‌دهنده با اطلاعات شناسنامه‌ای وی تطبیق داده شده و اگر این اطلاعات با یکدیگر مطابقت نداشته باشند از رای دادن فرد جلوگیری خواهد شد.

توصیه ستاد امنیت انتخابات کشور

۱. به شایعاتی که به عناوین مختلف ممکن است در فضای مجازی و در سطح جامعه منتشر ‌شود توجه نکرده و اطلاعات دقیق را از مراجع رسمی دریافت نمایید.

۲. به هنگام برگزاری انتخابات پس از انداختن رای خود به صندوق از توقف یا تجمع در پیرامون و داخل شعب اخذ رأی خودداری فرمایید.

۳.به منظور پیشگیری از ازدحام و معطلی در ساعات پایانی برای دادن رأی توصیه می‌گردد که از ساعات اولیه صبح به شعب اخذ رأی مراجعه فرمایید.

۴.برابر قانون انتخابات تمدید مهلت زمان اخذ رأی و خاتمه رأی‌گیری صرفاً به عهده وزیر کشور است که از طریق ستاد انتخابات کشور اعلام خواهد شد. بنابراین اطلاعیه های غیر رسمی ملاک عمل نبوده و صرفا به اطلاعیه های وزارت کشور که از طریق صدا و سیما اعلام می شود توجه فرمائید.

۵.آمار و نتایج انتخابات صرفاً از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام می‌شود و هرگونه آماری که از سوی افراد یا دستگاه‌ها اعلام می‌گردد معتبر نخواهد بود.

۶.به منظور افزایش نظم و آرامش در برگزاری انتخابات با مجریان نظم و امنیت در محل شعب اخذ رای همکاری لازم را مبذول نمایید


وبگردی سایت کسب و کار بازده

۶ توصیه ستاد امنیت انتخابات کشور به رای دهندگان که بسیار مهم است


خبرخوان هفته

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی