کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

توئیتر محدودیت ۱۴۰ کاراکتری برای پیام‌های مستقیم را برداشت

این شبکه‌ی اجتماعی پیام‌های مستقیم طولانی‌تر از ۱۴۰ کاراکتر را در معرض استفاده‌ی عموم می‌گذارد تا کاربران‌اش را برای مدتی طولانی‌تر در اپلیکیشن یا وب‌گاه‌اش نگه‌دارد‌‌.

twitter2-1024x388.jpg

توئیتر رسما محدودیت ۱۴۰ کاراکتر را برای پیام‌های مستقیم لغو کرد. ساچین اگاروال، مدیر تولید توئیتر به مجله‌ی وال استریت گفت هدف از این تغییر “ایجاد فضایی واقعا جذاب و باشکوه است که در آن مردم بتوانند درباره‌ی محتوای توئیتر صحبت کنند.” احتمالا این کار، واکنشی به عمومیت یافتن پلت‌فورم‌های پیام‌دهی مثل اسنپ‌شات و فیسبوک مسنجرز است. گفتنی است وقتی از اگراوال پرسیده شد “آیا توئیتر نهایتا طول توئیت‌های عادی یا تبلیغ در پیام های مستقیم را اصلاح خواهد کرد” وی از نظر دادن امتناع کرد.

اگرچه توئیتر کاربران پروپاقرص و دائمی دارد ولی در سال‌های اخیر به طور فزاینده‌ای با کاربران تنبل رو به رو شده‌است، به همین خاطر امکاناتی را به آن افزوده است تا صمیمی تر و کاربرپسندتر شود، مثلا عبارت “وقتی شما نبودید” به توئیت‌های مهمی اشاره می‌کند که کاربر نخوانده است.

این شبکه‌ی اجتماعی در حال حاضر مشغول جست و جو برای استخدام یک مدیرعامل بسیار توانمند و با سابقه است.

پیام‌های مستقیم طولانی‌تر ابتدا در اپلیکیشن‌های موبایل، وب‌گاه توئیتر، از طریق توئیت‌دِک و “توئیتر آن مَک” در معرض استفاده ی عموم گذارده خواهد شد، و سپس در هفته‌های آینده به سراسر جهان مهاجرت خواهد کرد.

 نویسنده: نیل آنگرلیدر

ترجمه: امیر پوریانسب

منبع: فست کامپنی

//بازده//

 

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی