کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

تقریبا از هر ۵نفر یکی به خاطر پول در رابطه می‌ماند

به نظر می‌رسد عشق و عاشقی در این روزهای گرم تابستان واقعا از میان رفته است! یک نظرسنجی به تازگی نشان داد نزدیک یک‌پنجم (۱۶ درصد) از بریتانیایی‌ها به دلایل مالی از گذشته تاکنون به رابطه ‌با همسر یا طرف رابطه‌شان ادامه داده‌اند.

رابطه

نکته‌ی بدتر این‌که، به اعتراف نزدیک به یک‌سوم (۲۸ درصد) از کسانی که در این نظرسنجی شرکت کردند و درحال‌حاضر با شخصی در رابطه هستند، تامین مالی عامل کلیدی حفظ روابط‌شان است.

پژوهش‌گران از بیش از ۲۰۰۰ نفر در سراسر بریتانیا در مورد تاثیر نگرانی‌های مالی بر روابط و رسیدن به اهداف‌شان سوال پرسیدند.

طبق این نظرسنجی که به سفارش وب‌گاه فروش لوازم دست‌دوم زیفیت به‌عمل آمد، بسیاری از آدم‌ها پس از پایان یک رابطه به سرعت نگران مشکلات مالی‌شان می‌شوند.

بیش از یک‌سوم (۳۵ درصد) آدم‌هایی که به انگیزه‌های مالی برای ادامه‌ی روابط‌شان اعتراف کردند، به این نکته نیز اقرار کردند نمی‌توانند بدون حمایت مالی همسر یا شخصی که با وی در رابطه هستند، هزینه‌های زندگی‌شان را تامین کنند.

به علاوه، یک‌دهم از آنها نیز به تنهایی و بدون پول همسر یا طرف رابطه‌شان هستند، نمی‌توانند از پس تجملات یا سفرها و مخارج تعطیلات‌شان بر بیایند.

پل ترینر، مدیر بخش تجارت الکترونیک زیفیت، می‌گوید: “مشاهده‌ی این حقیقت که بریتانیایی‌ها این چنین از لحاظ مالی به طرف رابطه‌شان وابسته هستند، بسیار نگران‌کننده است.

این نظرسنجی نشان می‌دهد اگر پنج زوج دور یک میز نشسته باشند، دست‌کم یکی از آنها صرفا به این خاطر کنار همسر یا طرف رابطه‌اش نشسته است که وی امنیت مالی‌اش را فراهم می‌کند.

این حقیقت بازتابی نگران‌کننده و تاسف‌آور از نگرش مالی مردم بریتانیا است که به خاطر پول و حساب بانکی، و نه به دلیل عشق و احساس قلبی‌‌شان حاضر هستند در کنار و آغوش طرف مقابل‌شان قرار بگیرند.‌”

نخستین بار نیست چنین نظرسنجی در مورد تاثیر نگرانی‌های مالی بر روابط عاشقانه و دوستانه به‌عمل آمده است.

یک نظرسنجی در ۲۰۱۴ توسط موسسه‌ی خدمات حمایتی روابط عاطفی همسران و دوستان، ریلِیت، به این نتیجه رسید که بزرگ‌ترین عامل استرس در روابط زنان و مردان نگرانی‌های مالی است.

طبق این نظرسنجی که از ۵۰۰۰ نفر به‌عمل آمد، ۶۲ درصد از آنها اذعان کردند نگرانی‌های مالی باعث ایجاد استرس در روابط‌شان می‌شود.

ترجمه:تحریریه سایت کسب و کار بازده_امیررضا مصطفایی

منبع: هافینگتون‌پست

نویسنده: رِیچِل ماس

موضوع محوری:

ماندن در رابطه

 

(مشاهده ۳۰۵ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “تقریبا از هر ۵نفر یکی به خاطر پول در رابطه می‌ماند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Page generated in 1٫191 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت