کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

تقریبا از هر ۵ نفر یکی به خاطر پول در رابطه می‌ماند

به نظر می‌رسد عشق و عاشقی در این روزهای گرم تابستان واقعا از میان رفته است! یک نظرسنجی به تازگی نشان داد نزدیک یک‌پنجم (۱۶ درصد) از بریتانیایی‌ها به دلایل مالی از گذشته تاکنون به رابطه ‌با همسر یا طرف رابطه‌شان ادامه داده‌اند. در این نوشتار به این مهم پرداخته می شود که چرا تقریبا از هر ۵ نفر یکی به خاطر پول در رابطه می‌ماند.

رابطه

نکته‌ی بدتر این‌که، به اعتراف نزدیک به یک‌سوم (۲۸ درصد) از کسانی که در این نظرسنجی شرکت کردند و درحال‌حاضر با شخصی در رابطه هستند، تامین مالی عامل کلیدی حفظ روابط‌شان است.

پژوهش‌گران از بیش از ۲۰۰۰ نفر در سراسر بریتانیا در مورد تاثیر نگرانی‌های مالی بر روابط و رسیدن به اهداف‌شان سوال پرسیدند.

طبق این نظرسنجی که به سفارش وب‌گاه فروش لوازم دست‌دوم زیفیت به‌عمل آمد، بسیاری از آدم‌ها پس از پایان یک رابطه به سرعت نگران مشکلات مالی‌شان می‌شوند.

بیش از یک‌سوم (۳۵ درصد) آدم‌هایی که به انگیزه‌های مالی برای ادامه‌ی روابط‌شان اعتراف کردند، به این نکته نیز اقرار کردند نمی‌توانند بدون حمایت مالی همسر یا شخصی که با وی در رابطه هستند، هزینه‌های زندگی‌شان را تامین کنند.

به علاوه، یک‌دهم از آنها نیز به تنهایی و بدون پول همسر یا طرف رابطه‌شان هستند، نمی‌توانند از پس تجملات یا سفرها و مخارج تعطیلات‌شان بر بیایند.

مطلب مرتبط : نشانه های پایان رابطه: ۱۲ نشانه که هشدار می‌دهند رابطه تان را تمام کنید

پل ترینر، مدیر بخش تجارت الکترونیک زیفیت، می‌گوید: “مشاهده‌ی این حقیقت که بریتانیایی‌ها این چنین از لحاظ مالی به طرف رابطه‌شان وابسته هستند، بسیار نگران‌کننده است.

این نظرسنجی نشان می‌دهد اگر پنج زوج دور یک میز نشسته باشند، دست‌کم یکی از آنها صرفا به این خاطر کنار همسر یا طرف رابطه‌اش نشسته است که وی امنیت مالی‌اش را فراهم می‌کند.

این حقیقت بازتابی نگران‌کننده و تاسف‌آور از نگرش مالی مردم بریتانیا است که به خاطر پول و حساب بانکی، و نه به دلیل عشق و احساس قلبی‌‌شان حاضر هستند در کنار و آغوش طرف مقابل‌شان قرار بگیرند.‌”

نخستین بار نیست چنین نظرسنجی در مورد تاثیر نگرانی‌های مالی بر روابط عاشقانه و دوستانه به‌عمل آمده است.

مطلب مرتبط : ۶ دروغ که رابطه تان را به گند می‌کشد

یک نظرسنجی در ۲۰۱۴ توسط موسسه‌ی خدمات حمایتی روابط عاطفی همسران و دوستان، ریلِیت، به این نتیجه رسید که بزرگ‌ترین عامل استرس در روابط زنان و مردان نگرانی‌های مالی است.

طبق این نظرسنجی که از ۵۰۰۰ نفر به‌عمل آمد، ۶۲ درصد از آنها اذعان کردند نگرانی‌های مالی باعث ایجاد استرس در روابط‌شان می‌شود.


ترجمه:تحریریه سایت کسب و کار بازده_امیررضا مصطفایی

منبع: هافینگتون‌پست

نویسنده: رِیچِل ماس

تقریبا از هر ۵ نفر یکی به خاطر پول در رابطه می‌ماند

پول در رابطه


 

مطالب مرتبط
۶ علامت برای تشخیص حمله قلبی ۱ ماه قبل از وقوع و غافلگیر شدن
۲۰ تغییر کوچک برای داشتن زندگی بهتر و سالم تر
۹ تفاوت عشق و دوست داشتن
۱۱ راه که با افسردگی بیکاری کنار بیاییم
۶ دلیل که چرا زنان مردان را ترک می کنند
سرطان در قوطی : حقیقتی از چیپس پرینگلز که شما را شوکه می کند
پاکسازی کبد: ۲۳ بهترین خوراکی برای پاکسازی کبد از تمام سموم
۵ دلیل که نوشیدن قهوه شما را سالم‌تر می‌کند
چربی شکم را یک شبه آب کنید
نظریه دو وجهی عشق : ۲۶ باور آدم ها از عشق
درد عصبی: ۲۴ درمان خانگی درد نوروپاتیک یا عصبی در پاها و دست ها
ماسک صورت :۳۷ بهترین ماسک خانگی برای پوستهای خشک

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی