کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

 تذکر جدی ظریف به کری درباره برجام

وزیر امور خارجه ایران پیش از دیدار با همتای امریکایی خود در نیویورک گفت: درباره حرف‌ها و اظهاراتی که از برخی از مقامات امریکایی شنیده شده است که از دید ما با روح و نص برجام سازگاری ندارد، تذکر خواهم داد.

Zarif-Kerry-walking

به گزارش بازده و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمد جواد ظریف در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما در نیویورک به دیدار جمعه شب خود با فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپایی اشاره کرد و گفت: آنچه که از خانم موگرینی شنیدم، تعهد کامل اتحادیه اروپا به اجرای کامل و دقیق برجام و اهمیتی است که آنها به این موضوع در همه ابعاد می‌دهند.

وی رفع تحریم‌ها و همکاری‌های اقتصادی و بانکی را محور دیگر این دیدار خواند و گفت: ضرورت اینکه از هم اکنون برای جزییات اجرایی همکاری کنیم نیز در این دیدار مطرح و اعلام آمادگی شد.

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از آغاز نشست‌های کارشناسی اجرای برجام در نیویورک خبر داد و گفت: همکاران من دیروز نخستین جلسه را داشتند و ما در طول این هفته علاوه بر جلسات سیاسی، جلسات فنی نیز خواهیم داشت.

وی نحوه رفع تحریم ها، بازسازی راکتور تحقیقاتی اراک و دیگر موضوعات فنی اجرایی را از جمله محورهای نشست‌های این هفته خواند و درباره دیدارش با همتای امریکایی خود گفت: ضمن تاکید بر ضرورت احترام به تعهدات بین‌المللی دولت امریکا، در دیدار امروز خود با جان کری، درباره حرف‌ها و اظهاراتی که از برخی از مقامات امریکایی شنیده شده است که از دید ما با روح و نص برجام سازگاری ندارد، تذکر خواهم داد.

ظریف در پایان تاکید کرد: معتقدیم منافع همه در این است که برجام با جدیت به انجام برسد و یک بار نشان دهیم که از طریق دیپلماسی معضلات بین‌المللی قابل حل و فصل است.

سایت کسب و کار بازده

(مشاهده ۱۷ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “ تذکر جدی ظریف به کری درباره برجام”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫582 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت