کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

تحریم نوشابه‌های آمریکایی برداشته شد

دولت آمریکا با یک قرارداد توزیع که در ماه سپتامبر بین شرکت تولید‌کننده نوشیدنی آرکای و یک شرکت ایرانی منعقد شده، موافقت کرد.1360000.jpg

به گزارش بازده از تسنیم و به نقل از پایگاه خبری گلوبال ترید مگ، جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا از سوی وزارت امور خارجه این کشور با یک قرارداد توزیع که در ماه سپتامبر (ماه گذشته میلادی) بین شرکت تولید‌کننده نوشیدنی آرکای و یک شرکت ایرانی منعقد شده، موافقت کرد.

صادرات نوشیدنی‌های تولید‌شده توسط شرکت‌های آمریکایی به ایران از دهه ۱۹۹۰ تاکنون ممنوع بوده است، اما اکنون دولت آمریکا با صدور نوشیدنی‌های تولیدی یک شرکت آمریکایی به ایران موافقت کرد.

این مجوز که از هفته گذشته اجرایی شده است، اجازه صدور نوشابه‌ها و آبجو‌های بدون الکل تولید شرکت آمریکایی آرکای به ایران را صادر می‌کند.

دیوید آنجل، معاون امور فروش شرکت آرکای در این باره گفت: «اکنون نوشیدنی‌های آرکای در دسترس ۱۰۰ میلیون مصرف‌کننده ایرانی خواهد بود».

وی افزود: «این به‌نفع همه است. ما نوشیدنی‌های شیرینمان را از آمریکا به ایران صادر خواهیم کرد. این موجب ایجاد فرصت‌های شغلی بیشتر برای کارگران آمریکایی خواهد شد، این یک وضعیت برد ــ برد است».

شرکت آرکای بورجز، که مرکز آن در ملبورن فلوریدا قرار دارد، نوشیدنی‌های غیرالکلی تولید می‌کند.

 

//بازده//

مطالب پیشنهادی:

دلار ارزان شد

قیمت روز خودروهای داخلی از کارخانه تا بازار

دکتر روحانی: درهای اقتصاد ایران به روی کارآفرینان خارجی باز خواهد شد

 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۲۹ نفر)

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی