کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

تازه‌ترین خبر از بنزین سهیه‌ای ۷۰۰ تومانی

ذخیره بنزین ٧٠٠ تومانی موجود در کارت‌های سوخت، هر روز به طور میانگین ١١ میلیون لیتر کاهش می‌یابد.

 

 

benzin.jpg

به گزارش بازده به نقل از میزان مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: بنابر پایش‌های انجام شده در مرکز کنترلی این سامانه،میانگین برداشت روزانه از باقیمانده موجودی بنزین ٧٠٠ تومانی ١٠ تا ١١ میلیون لیتر است.

سید محسن روحانی باقیمانده بنزین ٧٠٠ تومانی را در آخرین روز شهریورماه امسال، ٦٠١ میلیون لیتر اعلام و اظهار کرد: از این مقدار ٤٧٤ میلیون لیتر مربوط به خودروها و بقیه که ١٢٧ میلیون لیتر است به موتوسیکلت‌ها مربوط می‌شود.

برپایه میانگین برداشت ١١ میلیون لیتر بنزین ٧٠٠ تومانی از کارت‌های سوخت و با توجه به آخرین اعلام موجودی در ٣١ شهریورماه ( ٦٠١ میلیون لیتر) می‌توان نتیجه گرفت با احتساب ١٣ روز مهرماه امسال، ١٤٣ میلیون لیتر از موجودی کارت‌های سوخت خودورها و موتوسیکلت‌ها کاسته شده است.

بر این اساس، با کسر عدد ١٤٣ میلیون لیتر از ٦٠١ میلیون لیتر ثبت شده در ٣١ شهریورماه، تا پایان وقت امروز(١٣ مهرماه)باقیمانده بنزین ٧٠٠ تومانی به ٤٥٨ میلیون لیتر می‌رسد.

با توجه به تمدید فرصت استفاده از بنزین ٧٠٠ تومانی تا پایان آبان ماه امسال و برداشت میانگین روزانه ١١ میلیون لیتر از آن، انتظار می‌رود در ٤٦ روز آینده، تقریبا همه این موجودی مصرف شود.

 

//بازده//

مطالب پیشنهادی:

تا ۲ ماه آینده تمام تحریم‌ها برداشته می‌شود

ستون اقتصاد ایران لرزید

افت کیفی ۸ خودرو

(مشاهده ۳۴ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

0 دیدگاه در “تازه‌ترین خبر از بنزین سهیه‌ای ۷۰۰ تومانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 3٫307 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت