کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

بوئینگ آمریکا آمد

به گفته‌ی مدیرعامل آسمان از اسفند سال گذشته تاکنون ۳ فروند ایرباس ۳۲۰ به ناوگان شرکت هواپیمایی آسمان اضافه شد و اخیرا نیز دو فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ خریداری شده است.

بوئینگ

بوئینگ

مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان از ورود دو فروند هواپیمای بوئینگ ۴۰۰-۷۳۷ خبر داد و گفت: این هواپیماها در حال آماده‌سازی برای ورود به ناوگان هوایی کشور هستند.

به گزارش بازده و به نقل از خبرآنلاین؛ حسین علایی گفت: از اسفند سال گذشته تا کنون ۳ فروند ایرباس ۳۲۰ به ناوگان شرکت هواپیمایی آسمان اضافه شد و اخیرا نیز دو فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ خریداری شده است.

وی درباره‌ی سن هواپیماهای خریداری شده گفت: در خرید این دو هواپیما شرایط و ضوابط سازمان هواپیمایی کشوری رعایت شده است.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان با بیان اینکه ظرفیت هر یک از این هواپیماها ۱۵۰ نفر است، افزود: این دو هواپیمای خریداری شده هم اکنون در مرحله انجام امور اداری، رنگ‌آمیزی و طی کردن سایر مراحل برای عملیاتی شدن هستند.

بر اساس دستورالعمل سازمان هواپیمایی در بهمن ماه سال گذشته ایرلاین‌ها تنها مجاز به خرید یا اجاره هواپیماهای با سن زیر ۱۵ سال هستند.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان درباره‌ی آخرین وضعیت بدهی این ایرلاین به شرکت فرودگاه‌های کشور گفت: در این زمینه با مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور توافقات کلی صورت گرفته و این بدهی به‌تدریج در حال پرداخت است.

درحال‌حاضر میزان بدهی شرکت‌های هواپیمایی بابت عوارض فرودگاهی به شرکت فرودگاه‌های کشور حدود ۶۵۰ میلیارد تومان است که سه شرکت هواپیمایی ماهان٬ آسمان و ایران‌ایر بیشترین بدهی را دارند.

منبع: خبر آنلاین

سایت کسب و کار بازده

 

مطالب مرتبط
۶ راه طلایی که آینده مالی بهتری داشته باشیم
بهای نفت ایران به زیر ۶۰ دلار رسید
بزرگراه‌های هوشمند که خودروهای‌تان را شارژ خواهندکرد 
ایران یک سرزمین خاص روی کره ی خاکی
۱۲ مهم‌ترین اتفاقات سیاسی ورزش ایران
موافقت دادگاه عالی امریکا با فرجام‌خواهی بانک مرکزی ایران
سرمایه‌گذاری در ایران
۲۳ بدترین شرکت های هواپیمایی جهان: شامل ۲ هواپیمایی ایرانی
۶ نکته‌ که باید درباره معادن ایران بدانید
ایران با آلمان، سوئد و فرانسه برای خودروسازی توافق کرد
بوئینگ فضا را تصاحب کرد
حمله جنسیتی ترامپ به کلینتون

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی