کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ بهترین خودرو ۲۰۱۷

مؤسسه‌ی Consumer Reports جدیدترین فهرست گزارش خود را در مورد برترین خودروهای در معرض فروش گذاشته‌شده در ایالات متحده، منتشر کرد. این فهرست منتشر شده ۱۰ خودرو را برای فهرست بهترین خودرو ۲۰۱۷ انتخاب کرده‌است – تمامی این خودروها نماینده‌ی بخش‌های مختلفی از بازار خودرو هستند.

۱۰ بهترین خودرو ۲۰۱۷

برای قرار گرفتن در فهرست ۱۰ بهترین خودرو ۲۰۱۷ این موسسه، یک خودرو باید ثابت کند که در میان دیگر شرکت‌ها ممتاز است – از آزمون‌های جاده‌ای دقیق این فهرست بگذرد، اطمینان، امنیت، و رضایت مشتری بی‌قیدوشرطی از خود به نمایش بگذارد.

به‌عبارت دیگر، مؤسسه‌ی Consumer Reports می‌نویسد، این خودروها، “تحسین ما را برانگیختند، و ما با اطمینان آن‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم.”

امسال، تویوتا با سه شرکت‌کننده سردمدار این فهرست است، و شورلت با دو برنده در جایگاه بعدی قرار دارد.

در ادامه نگاه دقیق‌تری به فهرست ۱۰ بهترین خودرو ۲۰۱۷ از نگاه Consumer Reports خواهیم داشت:

کامپکت کوچک: تویوتا یاریس آی‌ای (Toyota Yaris iA)

۱۰ بهترین خودرو ۲۰۱۷

قیمت نمونه‌ی آزمایش شده: ۱۷،۵۷۰ دلار

چرا در این فهرست قرار گرفته‌است: خودروی سدان تویوتا یاریس آی ای که تولید گروه مزدا است، این خودرو در بین کارکنان Consumer Report که این خودرو را به‌عنوان یک جایگزین عالی در بخشی تشریح می‌کند که با مدل‌های غیرضروری پر شده‌است، به موفقیت دست یافت. این گزارش، آی‌ای را به‌خاطر موتور چهارسیلندر روان و قدرتمند و همچنین به‌خاطر رانندگی راحت و گیربکس اتوماتیک تحسین می‌کند.

مطلب مرتبط :‌ پرفروش ترین خودروساز جهان معرفی شد

خودروی کامپکت: شورلت کروز (Chevrolet Cruze)

۱۰ بهترین خودرو ۲۰۱۷

قیمت نمونه‌ی آزمایش شده: ۲۳،۱۴۵ دلار

چرا در این فهرست قرار گرفته‌است: شورلت کروز با شکست دادن هوندا سیویک و تویوتا کرولا یک پله بالاتر رفت تا جایگاه اول این بخش را در دست بگیرد. کارکنان مؤسسه‌ی CR این خودرو را به‌خاطر اتاقک ساکت، رانندگی راحت، مشخصه‌های خوب، و موتور توربوشارژ قدرتمند و در عین حال باصرفه، تحسین کردند.

مطلب مرتبط : ۱۰ سریعترین خودرو جهان

کامپکت هیبریدی: تویوتا پریوس (Toyota Prius)

۱۰ بهترین خودرو ۲۰۱۷

قیمت نمونه‌ی آزمایش شده: ۲۷،۳۲۳ دلار

چرا در این فهرست قرار گرفته‌است: تویوتا پریوس مدت‌ها است به‌خاطر مصرف بنزینش متمایز بوده‌است، ولی مدل هیبریدی باصرفه چیزی فراتر از یک وسیله برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها است. این گزارش تحت تأثیر این مشخصه‌های نسل جدید پریوس قرار گرفت: رانندگی بهبودیافته، اتاقک ساکت‌تر، دینامیک رانندگی بهتر، و مجموعه‌ی جامعی از مشخصه‌های امنیتی استاندارد.

مطلب مرتبط : ۲۵ سریع ترین خودرو جهان تا به امروز

ماشین اسپورت: مزدا MX-5 میاتا (Mazda MX-5 Miata)

۱۰ بهترین خودرو ۲۰۱۷

قیمت نمونه‌ی آزمایش شده: ۲۹،۹۰۵ دلار

چرا در این فهرست قرار گرفته‌است: به نوشته‌ی CR “مزدا MX-5 میاتا تجسم لذت رانندگی است”. میاتا مدت‌ها یکی از بهترین خودروهای سواری در جهان بوده‌است. و آخرین نقل قول در مورد این خودرو با انتشار این گزارش به روند خود ادامه داده است، این گزارش تحت تأثیر این ویژگی‌های میاتا است: دینامیک رانندگی‌اش، گیربکس دستی، وصرفه‌جویی در مصرف سوخت.

مطلب مرتبط : ۱۰ قابل اطمینان ترین برند خودرو

سدان سایز متوسط: کیا اپتیما (Kia Optima)

۱۰ بهترین خودرو ۲۰۱۷

قیمت نمونه‌ی آزمایش شده: ۲۵،۸۶۰ دلار

چرا در این فهرست قرار گرفته‌است: کیا اپتیما در بخشی به پیروزی رسید که صاحب‌نام‌هایی مانند هوندا اکورد (Honda Accord) و تویوتا کمری (Toyota Camry) حضور داشتند. با این‌حال، به استناد CR، پیروزی اپتیما چیزی ورای لیاقتش است.

در این گزارش ذکر شده‌است که: “این خودرو تمامی گزینه‌های صحیح را برای خریداران یک خودروی سبک خانوادگی فراهم می‌آورد، واکنش سریع، رانندگی یکنواخت و مبدل قدرت خوب، فواصل کوتاه توقف، کنترل‌هایی که به‌راحتی قابل استفاده هستند، و صندلی عقب راحت و جادار”.

مطلب مرتبط : ۲۳ مقرون‌ به صرفه ترین خودرو ۲۰۱۶

سدان بزرگ: شورلت ایمپالا (Chevrolet Impala)

۱۰ بهترین خودرو ۲۰۱۷

قیمت نمونه‌ی آزمایش شده: ۳۹،۱۱۰ دلار

چرا در این فهرست قرار گرفته‌است: یک‌بار دیگر، شورلت ایمپالا جایزه‌ی بهترین سدان بزرگ را به خانه برد. این گزارش از این موارد تأثیر گرفت: صندلی‌های حمایتی ایمپالا، اتاقک جادار، رانندگی بهبودیافته، و واکنش سریع.

شاسی بلندهای (اس یو وی) کوچک: سوبارو فارستر (Subaru Forester)

۱۰ بهترین خودرو ۲۰۱۷

قیمت نمونه‌ی آزمایش شده: ۲۷،۱۴۵ دلار

چرا در این فهرست قرار گرفته‌است: سوبارو در سال‌های اخیر روی دور موفقیت بوده‌است. مطمئنا مدل کراس اوور فارستر نقش بسزایی در موفقیت این برند ایفا کرده‌است.

در گزارش CR نقل شده‌است که: “سوبارو فارستر استانداردی برای شاسی بلندهای کوچک تنظیم کرد، جادار بودن نسبی، مصرف بهینه‌ی سوخت، اطمینان، و دسترسی راحت را با هم تلفیق کرد.”

مطلب مرتبط : محبوب ترین برند های خودرو در جهان

شاسی بلند اندازه‌ی متوسط: تویوتا هایلندر (Toyota Highlander)

۱۰ بهترین خودرو ۲۰۱۷

قیمت نمونه‌ی آزمایش شده: ۴۱،۱۶۹ دلار

چرا در این فهرست قرار گرفته‌است: به گزارش CR “در بخش رقابتی، شاسی بلندهای اندازه‌ی متوسط می‌بایست تمام موارد را با موفقیت سپری کنند، ولی هیچ‌یک از آن‌ها نتوانست بهتر از تویوتا هایلندر عمل کند.”

این گزارش از عملکرد، ایمنی و اطمینان هایلندر تقدیر کرده‌است.

شاسی بلند لوکس: آئودی کیو۷ (Audi Q7)

۱۰ بهترین خودرو ۲۰۱۷

قیمت نمونه‌ی آزمایش شده: ۶۸،۶۹۵ دلار

چرا  فهرست ۱۰ بهترین خودرو ۲۰۱۷ قرار گرفته‌است: به‌استناد CR، آئودی Q7 بالاترین امتیاز را بین شاسی بلندهایی کسب کرده است، که در سال‌های اخیر آزمایش کرده‌است. آئودی Q7 شاسی بلندی است که سه ردیف صندلی دارد و کارکرد، راحتی و عملکردی لوکس مانند سدان دارد. علاوه بر این، Q7 فناوری اطلاعات و سرگرمی (infotainment) جهانی آئودی را دارا است.

پیکاپ کامپکت: هوندا ریج‌لاین (Honda Ridgeline)

۱۰ بهترین خودرو ۲۰۱۷

قیمت نمونه‌ی آزمایش شده: ۳۶،۴۸۰ دلار

چرا در این فهرست قرار گرفته‌است: هوندا ریج‌لاین به بازبینی‌های غوغابرانگیزی نسبت داده شده‌است. و این بازبینی‌ها با گزارش‌های CR‌ ادامه پیدا می‌کند که تحت تأثیر کارکرد و سازگارپذیری آن است.

در این گزارش نوشته شده‌است “مهندسان CR دریافتند که رانندگی ریج‌لاین بیشتر به سدان شبیه است تا رقبای گردن‌کلفتش. همچنین از هر کامپکت یا پیکاپ سایز بزرگ بسیار بهتر کنترل می‌شود، و مصرف کلی ۲۰mpg دارد، و به تمام وانت‌های غیر دیزلی از نظر مصرف سوخت رکب زده‌است”.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – فاطمه بختیاری دزفولی

منبع: businessinsider

نویسنده: بنجامین ژانگ

۱۰ بهترین خودرو ۲۰۱۷


 

مطالب مرتبط
مدیریت جلسات کسب و کار: ۱۰ نکته برتر برای مدیریت جلسات کسب و کار
۱۰ ویژگی ضروری رهبران امروزی
جهان در عکس های این هفته
محیط کسب و کار: ۵ مؤلفه اصلی محیط کسب و کار
۶ فایده علمی سر رفتن حوصله
۱۵ جملاتی که هرگز از یک آدم موفق نمی شنوید
۹ استارت آپ موفق که دور از چشم همه اینترنت را تحت‌کنترل دارند
لیست مشاغل مورد نیاز کانادا ۲۰۱۷ : ۱۰ شغل خوب برای مهاجرت به کانادا
۸ فایده گارسینیا کامبوجیا که بسیار شگفت انگیز هستند
زبان بدن صورت: ۲۵ زبان بدن چهره که باید بدانید
وب سرور متن باز: ۵ برترین وب سرورهای متن باز
۱۴ آسانترین راه میلیاردر شدن در ۲۰۱۸

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی