کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

بهای نفت ایران به زیر ۶۰ دلار رسید

قیمت نفت ایران در هفته منتهی به ١٠ژوئیه (جمعه، ١٩ تیر ۱۳۹۴) در بازارهای جهانی بیش از ۳ دلار کاهش یافت.

به گزارش بازده و به نقل از شانا، قیمت نفت سبک ایران در هفته منتهی به ١٠ ژوئیه ۳ دلار و ٦١ سنت کاهش یافت و به ٥٦ دلار و ٦١ سنت برای هر بشکه رسید؛ میانگین قیمت نفت سبک ایران از ابتدای امسال تا کنون ٥٥ دلار و ٦٦ سنت بوده است.

iran-oil-rig-export.jpg

قیمت نفت سنگین ایران نیز به ٥٥ دلار و ٤١ سنت رسید که نسبت به هفته گذشته ۳ دلار و ٢٣ سنت برای هر بشکه کاهش یافت؛ میانگین قیمت نفت سنگین ایران از ابتدای امسال تاکنون ٥٣ دلار و ٥٧ سنت بوده است.

قیمت سبد نفتی اوپک نیز در هفته مورد بررسی با ۳ دلار و٨٣ سنت کاهش به ٥٥ دلار و هفت سنت برای هر بشکه رسید. میانگین قیمت سبد نفتی اوپک از ابتدای امسال تاکنون ٥٥ دلار و ٢١ سنت برای هر بشکه بوده است.

به گزارش اداره امور اوپک و روابط با مجامع انرژی، قیمت نفت خام دبلیو تی‌ای در هفته منتهی به ١٠ژوئیه با کاهش پنج دلار و ٢٩ سنت، شاهد بیشترین کاهش بود؛ هربشکه نفت دبلیو تی‌ای در هفته مورد بررسی ٥٢ دلار ٥٤ سنت معامله شد.

 

قیمت نفت برنت نیز با ۴ دلار و ۳ سنت کاهش به ٥٦ دلار و ٦٠ سنت رسید؛ میانگین قیمت نفت برنت از ابتدای امسال تا کنون ٥٧ دلار و ٩٣ سنت بوده است.

قیمت نفت خام دوبی نیز با سه دلار و ٥٩ سنت کاهش به ٥٧ دلار و ١٢ سنت و عمان نیز با ۳ دلار و ٥٣ سنت کاهش به ٥٧ دلار و ١٨ سنت برای هر بشکه رسید.

در این میان بورس بازان در بازار بورس نایمکس، خالص وضع خرید خود را در قراردادهای آتی و اختیاری به میزان ٤٢ هزار ٤٢٦ قرارداد کاهش دادند و آن را به سطح ١٧٣ هزر و ٧٢٦ قرارداد رساندند و به این ترتیب به روند نزولی قیمت‌ها کمک کردند.

سایت کسب و کار بازده

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی