کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ بنای تاریخی کردستان و ایلام که در پی زلزله آسیب دیده‌اند

خسارت های زلزله غرب کشور در ابعاد بسیار وسیعی رخ داده است و خسارت های فرهنگی بخشی از این ابعاد است. در ادامه ۱۰ بنای تاریخی کردستان و ایلام که در پی زلزله آسیب دیده‌اند را معرفی می‌کنیم.

۱۰ بنای تاریخی کردستان و ایلام که در پی زلزله آسیب دیده‌اند

کاروانسرای شاه‌عباسی، عمارت خسرو و چارقاپی در قصر شیرین و قلعه یزدگرد در شهرستان دالاهو و زیج منیژه در سرپل ذهاب دچار آسیب‌دیدگی شده‌اند اما جلیل بالایی، مدیر اداره‌ کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه به ایسنا گفته که آسیب‌ها قابلیت مرمت و ساماندهی را دارند.

در ایلام دیوارهای موزه‌های دره‌شهر و فلاحتی، ترک خورده‌اند. «کاخ والی» در شهرستان کرداول نیز دچار آسیب شده است. به گفته مدیر اداره کل میراث فرهنگی استان ایلام، ساختمان اداره میراث فرهنگی کرداول نیز در حدی آسیب‌ دیده که حضور در ساختمان ناممکن است.

در این میان، رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه نسبت به سوءاستفاده‌های مالی از وضعیت پس از زمین‌لرزه هشدار داد و از مردم خواست به هیچ عنوان به شماره‌ حساب‌های شخصی که در فضای مجازی اعلام می‌شود، کمک نقدی برای زلزله‌زدگان واریز نکنند.

سازمان هلال احمر نیز با هشدار نسبت به انتشار برخی شماره‌ حساب‌های جعلی با عناوین ” کمک به زلزله‌زدگان”، مردم را از واریز پول به حساب‌های مشکوک برحذر داشته است.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

۱۰ بنای تاریخی کردستان و ایلام که در پی زلزله آسیب دیده‌اند


خبرخوان هفته

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی