کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

 بمب‌افکن‌های روسی ۱۰۰۰ تانکر نفتکش داعش را منهدم کردند

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: شکاری بمب افکن‌های سوخوی روسی بیش از یک هزار تانکر نفتکش گروه تروریستی داعش را در سوریه نابود کردند.

sokho2.jpg

به گزارش بازده به نقل از ایرنا وزارت دفاع روسیه روز دوشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد: در جریان حملات هوایی بمب افکن‌های روسی در پنج روز اخیر چند کاروان نفتکش‌های حامل نفت داعش در سوریه مورد حمله قرار گرفت و در مجموع بیش از یک هزار تانکر نفتکش نابود شده است.

 

sokho1.jpg

در منطقه رقه هواپیماهای تجسسی روسی دو کاروان نفتکش‌های داعش را شناسایی کردند که به انتقال نفت از مراکز پالایش نفت در این منطقه می‌پرداختند. در مجموع در شبانه روز گذشته در این منطقه حدود ۸۰ تانکر نفتکش بر اثر حملات هوایی منهدم شده است.

sokho.jpg

بمب افکن‌های سوخو یک پالایشگاه نفت تحت کنترل داعش را در ۵۰ کیلومتری جنوب شهر رقه مورد حمله قرار داده و بخش‌های مختلف آن را منهدم کردند.

در منطقه صحرایی المحیمیره در ۵۰ کیلومتری شمال شهر دیرالزور هم بکب افکن‌های سوخو-۳۴ به یک مخزن بزرگ نگهداری نفت داعش حمله کرده و آن را به آتش کشیدند.

در روزهای اخیر هواپیماهای روسی در چند منطقه سوریه به مراکز پالایش و وسایل نقلیه حمل نفت داعش حمله کرده و خسارات سنگینی به امکانات نفتی این گروه تروریستی وارد کردند.

«سرگئی شایگو» وزیر دفاع روسیه به تازگی اعلام کرد: حملات هوایی روسیه ضربه سختی به درآمد نفتی داعش وارد کرده و سبب شده این گروه تروریستی از تجارت روزانه ۶۰ هزار تن نفت از سوریه محروم شود.

سایت کسب و کار بازده

منبع: ایرنا

 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۳۸ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی