کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

بسته‌ی خروج مسکن از رکود هفته ‌آینده رونمایی می‌شود

 معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه آیتم‌های پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی که به کارگروه تدوین بسته خروج از رکود اقتصادی ارائه شده اوایل هفته آینده توسط سازمان مدیریت منتشر می‌شود، گفت: یکی از آیتم‌های این بسته انتشار اوراق مشارکت رهنی برای اعطای تسهیلات به انبوه‌سازان مسکن است.

vizheh-home.jpg

به گزارش بازده به نقل از فارس ،حامد مظاهریان در پاسخ به این سئوال که در بسته پیشنهادی وزارت راه و شهرسازی به دولت آیا قرار است سقف وام مسکن افزایش یابد، گفت: سقف وام خرید و ساخت مسکن در بسته جدید افزایش خواهد یافت.

وی افزود: در بحث خروج مسکن از رکود وزارت راه و شهرسازی پیشنهادهای مشخصی به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی ارائه کرده است که این اقدامات نیز آیتم‌بندی مشخصی دارد.

مظاهریان اضافه کرد: دوستان ما در حال آماده‌سازی این آیتم‌ها هستند تا در بسته پیشنهادی که اوایل هفته آینده منتشر خواهد شد اعلام شود، بنابراین وزارت راه و شهرسازی وظیفه خود را انجام داده است.
*مسوولان اقتصادی هفته آینده آیتم‌ها را رسما اعلام می‌کنند

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه سیستم تصمیم‌گیرنده اقتصادی قرار است هفته آینده این آیتم‌ها را اعلام رسمی کند، گفت: آیتم‌هایی که برای خروج مسکن از رکود درنظر گرفته شده است قطعاً مناسب و مفید برای بخش مسکن خواهد بود.

مظاهریان ادامه داد: یکی از محورها و آیتم‌های اصلی این بسته خروج از رکود مسکن توجه به بافت فرسوده است که پرداخت و تسهیل وام ۵۰ میلیونی برای ساخت ۳۰۰ هزار واحد مسکونی و انتشار اوراق مشارکت رهنی برای اعطای تسهیلات به انبوه‌سازان مسکن است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا این اوراق مشارکت رهنی بالاتر از سقف ۸۰ میلیون تومان است، گفت: انشاءالله که اینطور است.

 

سایت کسب و کار بازده

(مشاهده ۱۶ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “بسته‌ی خروج مسکن از رکود هفته ‌آینده رونمایی می‌شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫855 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت