کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

برگزاری همایش روز حسابدار

همایش بزرگداشت روز حسابدار در تاریخ پانزدهم آذر امسال در اصفهان -سالن کوثر (ورزشگاه ۲۲ بهمن) با حضور تنی چند از استادان بزرگ حسابداری ایران و با حضور جمع کثیری از فعالان حسابداری و مسئولین استان برگزار خواهد شد.

rooz-hesabdar.jpg

بنابر اعلام روابط عمومی این مراسم محورهای برنامه به قرار زیر است:

استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی

بازآفرینی حسابرسی داخلی در ایران، از ضابطه‌گری تا عمل

تعریف جرم و چگونگی پیشگیری از آن

شایان ذکر است در سال ۲۰۰۷ فدراسیون بین المللی حسابداران IFAC در سی امین سالروز تاسیس خود روزهای ۲ تا ۸ دسامبر را به عنوان هفته حسابداری انتخاب و به تمام اعضای خود در سراسر جهان پیشنهاد کرده در این هفته با برگزاری مراسم ویژه‌ای از حسابداران کشور خود تجلیل به عمل آورند و حرفه حسابداری و نقش حسابداران را در فعالیت‌های اقتصادی اجتماعی به عموم بشناسانند.

بدین منظور جامعه رسمی حسابداران ایران و انجمن حسابداران خبره ایران به دنبال اعلام IFAC تاریخ ۱۴ تا ۲۱ آذر ماه هر سال را هفته حسابداری و ۱۵ آذر را به عنوان روز حسابدار در ایران اعلام کردند. در پی آن هرسال برنامه ویژه ای برای گرامی داشت این هفته در ایران برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند برای حضور در این مراسم از طریق آدرس اینترنتی http//hesabdar-hamayesh.com و یا تماس با تلفن ۳۶۶۳۸۸۸۳-۰۳۱ اقدام کنند.

سایت کسب و کار بازده

منبع: دنیای اقتصاد

 

مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی