کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

برگزاری مزایده پنجم سرخابی‌ها در هاله‌ای از ابهام

به گفته رییس سازمان خصوصی‌سازی، هیات واگذاری باید در خصوص برگزاری مزایده پنجم سرخابی‌ها تصمیم بگیرد.

به گزارش بازده و به نقل از تسنیم؛ پس از برگزاری ناکام مزایده واگذاری استقلال و پرسپولیس در ۲۷ بهمن و ۱۹ اسفند ماه سال گذشته و نیز ۹ و ۲۹ اردیبهشت امسال قرار شد تنفس دو ماهه‌ای به این دو باشگاه داده شود تا مسئولان سرخابی‌ها با خیال راحت نسبت به یارگیری و بستن تیم اقدام کنند.

persepolis-esteghlal_440x240.jpg

بر این اساس نیز مدیران سازمان خصوصی‌سازی به عنوان متولی واگذاری دو باشگاه قرمز و آبی قول آغاز دوباره روند مزایده سرخابی‌ها را همزمان با شروع لیگ چهاردهم دادند و حالا در حالی هفته سوم این لیگ سپری شده است که خبری از مزایده پنجم سرخابی‌ها نیست و رییس سازمان خصوصی‌سازی می‌گوید در این خصوص هیات واگذاری باید تصمیم بگیرد و هر زمانی که تصمیم بر این شد که بحث خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را از سر بگیریم و موضوع را به ما اعلام کردند، کارمان را آغاز خواهیم کرد.

با این وجود بحث اهلیت خریداران نیز کماکان معمای حل نشده واگذاری این دو باشگاه است که باید متولیان فکری به حال آن کنند، هر چند پوری‌حسینی معتقد است در مزایده چهارمی که برگزار شد هیچ مشکلی وجود نداشت و فقط اهلیت متقاضیان به تایید نرسید و این نشان می‌دهد شرایط واگذاری مشکلی نداشته است. به علاوه این‌که حالا که شرایط به این شکل درآمده است هیات واگذاری می‌تواند در بحث اهلیت خریداران استقلال و پرسپولیس شرایط را تغییر دهد.

از سوی دیگر برخی شنیده‌ها حکایت از این دارد که گویا دولت قید واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را زده است که برای تایید یا رد این شایعه، باید چند هفته‌ای منتظر ماند تا دید آیا حواشی واگذاری سرخابی‌های پایتخت به سرانجام می‌رسد یا این‌که لغو واگذاری‌شان، آغاز حاشیه‌ای دیگر برای استقلال و پرسپولیس می‌شود.

سایت کسب و کار بازده

 

مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی