کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

برگزاری اولین نمایشگاه لباس و پارچه های محلی-سنتی بهبهان با نام کرشمه گلابتون

نمایشگاه لباس و پارچه های محلی-سنتی بهبهان با نام «کرشمه گلابتون» در روز پنجشنبه ۲دیماه ۹۵ در مجتمع تجاری آریاگان توسط کانون فرهنگی بهبهان بانو «به بانو» برگزار شد.

نمایشگاه لباس و پارچه های محلی-سنتی بهبهان با نام کرشمه گلابتون

در این نمایشگاه باشکوه که برای اولین بار در بهبهان برگزار می‌شود، لباس های اواخر قاجار تا دهه سی و پارچه های قدیمی به نمایش گذاشته شده‌است و با استقبال بی نظیر همشهریان مواجه شد. «کلیجه»، «تومبو»، «جومه»، «ارخلق (الخلق)»، «شلیته»، «مِینا»، «چادر عوریسی»، «چادر یزدی» و «یَل» به عنوان بخشهایی از لباس ها که عمدتا قلاب دوزی شده بود و «آفندی»، «بنارسی»، «گجرات»، «قلمکار»، «گل تاپسی»، «گل پری جون»، اسم تعدادی از انواع پارچه های نمایش داده شده است.

نمایشگاه لباس و پارچه های محلی-سنتی بهبهان با نام کرشمه گلابتون نمایشگاه لباس و پارچه های محلی-سنتی بهبهان با نام کرشمه گلابتون نمایشگاه لباس و پارچه های محلی-سنتی بهبهان با نام کرشمه گلابتون نمایشگاه لباس و پارچه های محلی-سنتی بهبهان با نام کرشمه گلابتون نمایشگاه لباس و پارچه های محلی-سنتی بهبهان با نام کرشمه گلابتون نمایشگاه لباس و پارچه های محلی-سنتی بهبهان با نام کرشمه گلابتون نمایشگاه لباس و پارچه های محلی-سنتی بهبهان با نام کرشمه گلابتون نمایشگاه لباس و پارچه های محلی-سنتی بهبهان با نام کرشمه گلابتون نمایشگاه لباس و پارچه های محلی-سنتی بهبهان با نام کرشمه گلابتون نمایشگاه لباس و پارچه های محلی-سنتی بهبهان با نام کرشمه گلابتون

این نمایشگاه یک روزه در راستای دسترسی به توسعه پایدار، با ایجاد جاذبه های توریستی و با هدف شناسایی مدل ها، طرح ها و ظرفیت لباس محلی بهبهان و همچنین احیاء سنن زیبای گذشته و معرفی آن به نسل جوان برگزار شده است.


سایت کسب و کار بازده

نمایشگاه لباس و پارچه های محلی-سنتی بهبهان با نام کرشمه گلابتون

کانون فرهنگی بهبهان بانو «به بانو»


 

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی