کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

برای جلوگیری از کمردرد در چه حالتی باید خوابید

جلوگیری از کمردرد

جلوگیری از کمردرد می‌تواند با خوابیدن شما ارتباط مستقیم داشته باشد. اگر شما نیز جزء ۲۰ درصد آدم‌هایی باشید که از کمردرد مزمن رنج می‌برند، حتما می‌دانید این درد اصلا شوخی نیست.

جلوگیری از کمردرد

به گفته‌ی متخصصان، آن‌چه می‌تواند به تسکین این درد و فشار کمک کند، خواب خوب شبانه است. ولی قضیه پیچیده‌تر از این حرف‌ها است. درد کمر، گردن یا شانه‌ها آرامش را به هم می‌ریزد و خواب را از آدم می‌گیرد.

ولی خبر خوب این است که انجام برخی ترفندهای کوچک در طول زمان خواب می‌تواند به جلوگیری از کمردرد یا تسکین آن و رفع بسیاری از ناراحتی‌های رایج در زمینه‌ی خواب کمک کند.

پگی بریل، متخصص درمان‌های فیزیک استخوان در نیویورک، به نشریه‌ی وال‌استریت گفت: “‌استراحت برای بازیابی دستگاه استخوان و ماهیچه‌ها بسیار ضروری و مهم است. هنگام خواب پروتئین به ماهیچه‌ها باز می‌گردد، بدن فرآیندهای جوان‌سازی‌اش را از سر می‌گیرد، و بنابراین بدن‌تان از لحاظ کالبدشناختی در موقعیت خوب و سالمی قرار می‌گیرد.‌”

مطالب مرتبط:

بهترین و بدترین حالات خوابیدن برای سلامتی تان را بشناسید

به گفته‌ی موسسه‌ی ملی خواب امریکا، اگر دچار کمردرد هستید و معمولا به پشت می‌خوابید، قرار دادن یک بالش زیر زانوهای‌تان ستون‌فقرات را به حالت طبیعی نگه می‌دارد، و از این طریق از تحمل درد در طول زمان خواب جلوگیری می‌کند. اگر به پهلو می‌خوابید، سعی کنید یک بالش بین زانوهای‌تان بگذارید. یا اگر دمر می‌خوابید، یک بالش پایین شکم‌تان قرار دهید.

هم‌چنان در جست‌وجوی یافتن راه‌های بهتر برای کاهش دردهای‌تان هستید؟ اگر از کمردرد یا دردهای دیگر رایج در خواب رنج می‌برید داده‌نمای مطلب  چگونگی رفع ۹ مشکل رایج در خواب که شما هم به آن دچار هستید را نیز مطالعه کنید، که در آن به اختصار راه‌حل‌هایی را برای مشکلات رایج خواب عنوان کرده است.

بخوانید و راحت بخوابید!

 

ترجمه:تحریریه سایت کسب و کار بازده_امیررضا مصطفایی

منبع: هافینگتون‌پست

نویسنده: سارا دی‌گیولیو

موضوع محوری

جلوگیری از کمردرد

جلوگیری از کمر درد

مطالب مرتبط
۱۰ عادت روزانه که کیفیت زندگی شما را بالا می‌برد
۵ مشکل خواب که کسی درباره‌ی آن صحبت نمی‌کند
وقتی با گوشی در رخت خواب هستید چه بلایی سرتان می‌آید؟
شخصیت شناسی طرز خوابیدن
۷ راه بسیار موثر در جلوگیری از سردرد
۹ فایده مهم چرت زدن را بدانید
۲ خوراکی که به خواب بهتر شبانه کمک می‌کنند
پیشگیری از کمر درد شدید با ۱۳ تمرین عالی
۶ حرکت ورزشی در خانه برای درمان کمر درد
۷ روش کاهش کورتیزول(هورمون استرس) در بدن
درمان بی خوابی :۱۵ روش برای اینکه سریعتر به خواب بروید
۱۰ حقیقت علمی درباره اهمیت خواب که باید بدانید

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی