کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

بخشی از تحریم های گوگل علیه ایران لغو شد

تحریم های گوگل علیه ایران

گوگل به طور رسمی از برداشته شدن تحریم های گوگل علیه ایران خبری اعلام نکرده است، ولی گویا ساعاتی قبل دسترسی کاربران ایرانی به برخی از سرویس‌ها باز شده است.

از سال ۲۰۱۲، با آغاز تحریم ها علیه ایران محدودیت های اینترنتی برای کاربران کشورمان ایجاد شد. حالا، شرکت گوگل اعلام کرد که برای اولین بار پس از چند سال برخی از این تحریم ها توسط این شرکت برداشته شد.

این شرکت به طور رسمی از برداشته شدن این تحریم ها خبری اعلام نکرده است، ولی گویا ساعاتی قبل دسترسی کاربران ایرانی به برخی از سرویس های این شرکت مثل google Analytics ،google developer و android developer باز شده است و کاربران می توان از آی‌پی‌های ایران از آنها استفاده کنند.

مطلب مرتبط: ۴ درس از گوگل برای افزایش خلاقیت کارمندان

افرادی که تا الان از این سرویس ها با استفاده از روش های مختلف تغییر ip استفاده می کردنند مطمئنا لذت دسترسی مستقیم به این سرویس ها را درک می کنند.

یک مثال برای کاربران و مخاطبان عام این است که مثلا برای ورود به gmail مجبور باشید از فیلتر شکن استفاده نمایید و خوب مشخصا این موضوع بسیار کسل کننده و ناخوشایند می باشد، الان بهتر حال خوش وب مستران را درک می کنید.

گوگل

گوگل

گوگل

 

سایت کسب و کار بازده

موضوع محوری:

تحریم های گوگل علیه ایران

منبع: باشگاه خبرنگاران

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۵۸ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی