کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ببینید سوسیس واقعا چگونه درست می‌شود و نخورید

برنامه‌ی “‌چگونه درست می‌شود‌” در شبکه‌ی تلویزیونی “‌ساینس‌” برنامه‌ای واقعا جذاب و دیدنی است. این برنامه‌ی جذاب، از آب‌نبات چوبی گرفته تا شمع‌های تزیینی، تمام مراحل چگونگی تولید انواع و اقسام خوراکی‌ها و محصولات مصرفی را به شما نشان می‌دهد. فیلمی که قصد داریم به شما نشان دهیم، یکی از بخش‌های این برنامه‌ی تلویزیونی است که شما را با مراحل تولید سوسیس آشنا می‌کند – البته از قبل هشدار می‌دهیم ممکن است این فیلم خیلی خوشایند و دلپذیر نباشد؛ به ویژه برای کسانی که عاشق سوسیس هستند!

سوسیس

از خیابان‌های نیویورک گرفته تا هنگام برگزاری مسابقات بیس‌بال در سراسر ایالات متحده، سوسیس‌ها به یکی از بخش‌های اصلی غذای مردم امریکا تبدیل شده است. در حقیقت، امریکایی‌ها در هر سال حدود ۱۵۸، ۷۵۷، ۳۲۹ کیلوگرم سوسیس فقط از سوپرمارکت‌های این کشور خریداری می‌کنند! سوسیس‌های سنتی با ترکیبی از گوشت بدون استخوان خوک، گاو، و مرغ تولید می‌شود. فرآیند تولید سوسیس با آماده‌سازی “‌مایه‌ی اولیه‌” آغاز می‌شود؛ این مایه از پس‌مانده‌ها و اضافات قطعات گوشت خوک یا استیک تشکیل می‌شود. سپس این مایه را ورز می‌دهند و… بهتر است بقیه‌ی ماجرا را خودتان مشاهده کنید. خدا صبرتان دهد!

در اینجا می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید.

هات داگ

ترجمه:تحریریه سایت کسب و کار بازده_امیررضا مصطفایی

منبع: littlethings

نویسنده: باربارا دایموند

بازده

موضوع محوری:

سوسیس

 

مطالب مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

  1. دانیــــــال گفت:

    فیلمایی که منتشر میکنید رو حداقل بزارید تو آپارات که بتونیم ببینیم !
    وااااالا
    -_-
    یوتیوب که باز نمیشه تو ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی